Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ezek milyen törvények? Most...

Ezek milyen törvények? Most komolyan van olyan, amikor valakit azért büntetnek meg, mert nem misszionárius pózban közösült? Vagy, hogy elmagyarázta, hogy mi a többnejűség? De bezzeg a hülye piercinget legalizálták a legtöbb helyen.

Figyelt kérdés
[link]
2018. máj. 19. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Én a kenyérhéjat pirítani szoktam és úgy a levesbe, de egy ideje szeretik a pirított tökmagot is, főleg most a spárgaszezonban.

A kis Lili rajong a levesért.

Képzeld, az egyik kis drágám egy darabka zsemlét rakott ma este az ágyam mellé.

Férjem is megmosolyogta.

2018. máj. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Bocsi rossz helyre írtam :)
2018. máj. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Pedig az egyik legértelmesebb válaz volt politika kategóriában :D


Ami a kérdést illeti, Amerikában más a jogrendszer és sok törvény érvényben maradhatott régről, amikor ezeknek a kérdéseknek volt jelentősége - vagy valamilyen konkrét ügyre hozták, mert bszta a csőrük de nem tudtak máshogy ellene tenni.


Nálunk is hozott a kormány mostanában pár ilyet, aminek látszólag önmagában nincs sok értelme, de ismerve a kontextust már mindjárt látszani fog.

2018. máj. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az egyessel értek egyet!
2018. máj. 20. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, Lilinek van igaza!
2018. máj. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az USA-ban nemcsak számos ilyen törvény él, de mindegyik ilyen az adott államban van csak (szóval ha egyszerre szereted Amerikát és félsz egy-egy ilyen konkrét törvénytől, azt is megteheted, hogy mész is az USA-ba és azon belül mégse oda), illetve más-más államoknak mások az ilyen jelegű törvényei xD


Az ilyen törvényekre, 10-ből 9-re igaz az, hogy még régen (több száz éve) hozták, és akkor megvolt az oka, ma meg értelmetlen és életszerűtlen. Szintén 10-ből 9× az van, hogy azért él még mindig egy-egy ilyen törvény, mert elfelejtették eltörölni. De pont emiatt magát a törvény is jó eséllyel elfelejtették, az adott törvény megsértői közül max minden millió emberből csak pár fő farag rá, hiszen kell hozzá az is, hogy a helyi rendőrségnek ne csak maga a tett jusson tudomására, hanem a törvény megléte is.

2018. okt. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kosz a linket. Halalra nevettem magam!
2018. okt. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azert ezt mi is atvehetnenk:

"Idióták nem szavazhatnak."

2018. okt. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

sztem is „Azert ezt mi is atvehetnenk:


"Idióták nem szavazhatnak."”

2018. okt. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!