Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha lehetséges lesz a melegháza...

Ha lehetséges lesz a melegházasság, akkor a többnejűség és a testvérek közötti házasság is engedélyezett lesz majd?

Figyelt kérdés
Ha Béla meg Józsi összeházasodhat, akkor Kati meg Jani, akik testvérek miért nem?Na meg ha Pityúnak kettő nője van, Piri meg Teri, akkor ő miért nem vehetí el mindkettőt? Talán egy testvér a testvérét , vagy egy férfi nem tud szeretni két nőt ugy, ahogy két férfi egymást?
2017. jún. 28. 14:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
23%
Igen. De csak akkor, ha a testvérek és a "nejek" és férjek is mind egyneműek.
2017. jún. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
39%

És aki a kedvenc kutyusával akar házasságot kötni, az élje az életét boldogtalanul, mert pár bigott, ókonzervatív kriptaszökevény ezt nem tartja helyesnek?

Álljunk ki a zoofilok, nekrofilok, pedofilok jogaiért is!

2017. jún. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
71%
Ha nálunk megterem a mandula, miért nem terem meg a banán? Ez körülbelül ilyen kérdés. Mert az más. A melegházasság nem többnejűség, azt külön kell engedélyezni.
2017. jún. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
27%

Egyetértek, legyünk következetesek, legyen poligámia is, az állam ne szóljon bele, hogy ki(ke)t szeretek, ha azzal nem okozok kárt senkinek.


A testvérek közti házasság már neccesebb, mert az esetleges kopulálásuk veszélyezteti a születendő gyermek egészségét. Ehhez én személy szerint államként nem asszisztálnék.

2017. jún. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
73%

A bigámia jogi egyenlőtlenség.

Mindenki egy személlyel élvezheti a jogi előnyöket.

A házasság amúgy sem elsősorban érzelmi kérdés,hanem jogi..


De akkor nézzük az érzelmi részét.


Te,azzal akarod összehasonlítani a "testvérházasságot" a melegházassággal,hogy "kit szeret".

Na már a melegházasságnál az illetők neme kérdéses,még a testvérházasságnál az illetők személye elsősorban,nem neme.


Ha valaki mondjuk heteroszexuális,de szerelmes a testvérébe,akkor az nem kizárólag a testvéréhez vonzódik,hanem az ellentétes neműekhez.

Tehát házasságot köthet más olyan személlyel is,akihez érzelmileg/szexuálisan vonzódik.


Még az,hogy valaki meleg,nem egy konkrét személyhez köthető.


Tehát,Kati és Jani,akik heteroszexuálisak kiszerethetnek egymásból,és megismerhetik Károlyt és Julit,aki nem a testvérük(az már mindegy milyen nemű az illető,de nem a testvére).


Még Béla ha nem házasodhat össze Józsival,akkor Tónival sem házasodhat össze,aki már egy másik személy,akihez szexuálisan vonzódik/vonzódhat.



Amúgy felőlem házasodjanak a heterók,de ne az én és más melegek pénzén kapjana adókedvezményt,majd később családi pótlékot a gyerek után.

Ha a kisebbségtől jogokat akarnak elvenni,akkor nem is szipolyozzák ki őket.Legyen bennük tartás és tartsák el önerőből a népes családjukat!

2017. jún. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
8%

"Amúgy felőlem házasodjanak a heterók,de ne az én és más melegek pénzén kapjana adókedvezményt,majd később családi pótlékot a gyerek után."


Te meg kapj majd nyugdíjat abból, amit a te gyereked termelt meg.

2017. jún. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
86%

"Te meg kapj majd nyugdíjat abból, amit a te gyereked termelt meg"


a nyugdíjat a családok miatt találták ki.

Ha nem kellene ennyi pénzt levonni,egy egyedülálló bőven megélni a saját pénzéből és öngondokodhatna.


Ti nem tudjátok magatokat eltartani a sok gyerekeitekkel,mégis tartjátok a markotokat,de másoktól jogokat vesztek el.


És ti szidjátok a romákat mellette,hogy másokon élősködnek.

Mi ez ha nem másokon való élősködés,hogy "nekem mindent,másoknak semmit"?

2017. jún. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
63%

Szóval itt mindenre csak a HETERÓ,CSALÁDOS ember jogosult.Minden segélyre a TÖBBIEK pénzén!


Természetesnek veszitek,hogy másoktól levonják a pénzt és hozzátok kerül.

De miért is?


Szóval lehet olyan hülyeséget mondani,hogy valaki a széket veszi feleséül,és stb.

De a szék nem dolgozik,utána nem vonnak adókedvezményt,a szék nem eszik,0 Ft költségvetéssel elvan.


A melegek képzeld eltartják magukat,mert tanultak,nem gyereket vállaltak,és keresnek annyit,hogy eltartsák magukat még idős korban is!

Még te gyereket vállaltál 3-4-et,amit a társadalom nevel fel.Mert 2 fizetésből nem lehetne piaci viszonyok között megélni 5-6 főnek.

Erre találták ki az államot.


Csak van egy szabály,hogy nem harapok bele abban az ujjamba,amit etet.

2017. jún. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
15%

"Ha nem kellene ennyi pénzt levonni,egy egyedülálló bőven megélni a saját pénzéből és öngondokodhatna."


Most. És 80 évesen? De jó, oké, ne szülessenek gyerekek. Jól élünk, 70 - 80 évig, aztán elpatkolunk, kihal az emberiség - tök jó.


Amúgy társadalomban élünk, és a többség nem meleg - még. A többség családot akar - még. És ennek megfelelően működik a társadalom, elvégre demokrácia van, nekik kedvez, másoknak kevésbé, a többség akarata érvényesül, és hogy neked is legyen majd valamennyi nyugdíjad, meg kell szülni, fel kell nevelni a majdani dolgozókat. Elvégre egyszer két ember szerette egymást, aminek a mellékelt ábrája te magad vagy. Panaszkodj a jóistennél, hogy neked miért nem adott egészséges emberi ösztönöket. Nem vagyok én szörnyeteg, sajnálnálak - de hát ti mondjátok, hogy ez nem betegség, tehát nincs miért.


A társadalom meg a többségnek kedvez, ez már csak így van.


Ergó, megszívtad. Ezt is.

2017. jún. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Molyember ***** válasza:
87%
De akkor én se kapjak nyugdíjat, ha heteróként nincs gyerekem, miközben mások gyerekei az én adómból is járnak iskolába, például? Komolyan: egy kiegyensúlyozott, nyugodt embert miért zavar a melegházasság? Annyira pitiáner dolog, szóra sem érdemes. Ettől nem lesz kevesebb meleg, ha akarják, ugyanúgy együtt élhetnek, akár a szomdédaitok is lehetnek, és a világon semmi nem változna, csak jogilag is összetartoznának. A házasság szentségét, meg a hasonló baromságokat ne erőltessük már, a fele válással végződik, nincs benne semmi szent. Ha nem egyházi az esküvő, akkor az csak egy jogi aktus, nem kell ájtatoskodni. Komolyan nem értem, miért rettegtek tőle.
2017. jún. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!