Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Akik szeretik és támogatják a...

Akik szeretik és támogatják a muzulmán bevándorlókat, elgondolkodtak azon, hogy a muzulmánok mennyire szeretik és fogják támogatni őket?

Figyelt kérdés
2018. máj. 20. 09:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
49%
Az megvan hogy iszlám országokbsn is sok millió kersztény él? Egyébként sem muszlim az összes bevándorló.
2018. máj. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
41%
Nem, mivel annyira önzetlenek, semmit sem várnak cserébe, igazi keresztények!!!
2018. máj. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
38%

#1: Az megvan, hogy az iszlám országokban irtják a keresztényeket?


#K: "azok" már nem tudnak egészségesen gondolkodni, nem tudnak különbséget tenni. Azt mantrázzák, hogy mindenki egyenlő, mindenkit be kell fogadni, az iszlám ellenben azt vallja, hogy csak ő lehet az úr, a nem muszlimok megtérnek vagy meghalnak, a nő nem ember - sok minden: tulajdon, szexrabszolga, háztartási robot stb. de nem ember. Ezt a nyugati muzulmán simogatók soha nem fogják megérteni, és bele fognak dögleni.

2018. máj. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
61%
3-as hagyjuk már ezt a keresztény mártírkodást. Sehol nem írtják a keresztényeket. Legfeljebb 1-2 háborús orazágban, de ott mindenkit írtanak.
2018. máj. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
52%

A bevándorlásnál nem szempont, hogy valakinek milyen a vallása, színe, ez nem feltétel, még a Fidesznél se.


Ha az lenne, egyszerűen átírhatták volna a bevándorlási szabályokat, de nem változtattak rajta semmit.


[link]


Egyéb kérdés?

2018. máj. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
42%

#3! Te is szoktál félni az albán pékektől, hogy fölrobbant, meg megerőszakol minden nőt, aki betéved a boltjába egy burekért?


Én is.

csak sokan hülyének tartanak, de biztos vagyok benne, hogy ezek a muszlim terrorista pékek csak hódítók, akik liberalizáló port tesznek a lisztbe és aki náluk eszik az mind migránssimogató ellenzéki szavazó.


megj. kedves muszlim idegengyűlölők, fideszesek a fenti eszmefuttatásomat ne pontozzátok föl nem gondoltam komolyan csak félek pár korlátolt tényleg igaznak hiszi

2018. máj. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
58%
Kellemes öngyilkosságot! A magyarázkodást elhagyhatnátok. Én megértem, hogy meg akartok dögleni, de én nem döglök veletek együtt, ha szabad.
2018. máj. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
36%
Akkor az utcára se menj ki, mivel annak esélye, hogy egy honfitársad gázol el, sokszorosa a beteges félelmeidnek.
2018. máj. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Alain Delon ***** válasza:
10%
Szerintem Orbánon kívül senki nem emelte ki, hogy várja az iszlám világból érkezőket. Őt kellene megkérdezni.
2018. máj. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
65%

Nem nagyon gondolkodnak ebben, túl magas nekik.

Fel se fogják mi történik.

Elég megnézni itthon Tornanádaskát.

Hol vannak a nagy megmondóemberek?

2018. máj. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!