Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek mennyire lenne...

Szerintetek mennyire lenne népszerű egy alu doboz visszaváltó automata a szegényebb országokban?

Figyelt kérdés

Erre gondolok.

https://www.youtube.com/watch?v=-TIsymB2Bhg

Pl. a Balkán félsziget országaiban(Koszovó,Bulgária,Albánia,stb) vagy mondjuk Ukrajnában és a többi szegény országokban.



2018. máj. 24. 17:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semennyire
2018. máj. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

# 1

Pedig ahogy látom a hajléktalanok zsák számra szokták vinni.

2018. máj. 24. 18:10
 3/12 anonim ***** válasza:
De nem automataba, ami aramot fogyaszt, helyberletet fizetsz erte, begyujto autokat, embereket foglalkoztatsz. Nem hoz akkora hasznot, hogy megerje.
2018. máj. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

# 3

Ahoz képest mennyi automata van Magyarországon is :D

[link]

2018. máj. 24. 18:20
 5/12 anonim ***** válasza:
Max 100?
2018. máj. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Vagy 300-400!

De ott a térkép!

Amúgy meg mindenhol 2 automata van, tehát a térképen megjelölt pontokat fel kell szorozni 2-vel!

2018. máj. 24. 18:24
 7/12 anonim ***** válasza:
Bocs. Akkor megeri, nem is ertem miert nincs minden faluban.
2018. máj. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Mert valószínűleg a nagyobb városok és a nagyobb községek "termelik ki" az alu doboz hulladékot.

Amúgy én nem is Pesten alom de egy nap alatta a városomba össze tudtam szedni egy nagy szemeteszsákra valót úgy hogy a kukába se kellet nyúlnom hanem csak azokat szedtem össze amik földön voltak eldobálva...

De rá egy hétre megint szanaszét volt dobálva alu dobozokkal a környék...

2018. máj. 24. 18:31
 9/12 A kérdező kommentje:
*Amúgy én nem is Pesten lakom
2018. máj. 24. 18:32
 10/12 anonim ***** válasza:

1× kipróbáltam ezt a szerkezetet, ki is akasztottam a 10. adagnál, tehát "jól" működik. A lényeg:

Olvastam egy nagyon jó könyvet a különböző szegény és fejlődő országok egyes innovatív megoldásairól, ami ott - kiemelem: ott - működőképes. Érdemes lenne azon elgondolkodni, hogy Mo.-n miért nem működik szinte semmi egyszerű, kivitelezhető dolog. Talán azért, mert mi szinte mindenre hibrid megoldást alkalmazunk sufnituning módszerekkel.

2018. máj. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!