Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Megint melyik Eu képviselő...

Megint melyik Eu képviselő briliáns elméjéből pattanhatott ki az a káprázatos ötlet, hogy száműzni kell az egyszer használatos műanyagokat?

Figyelt kérdés

[link]


Az egész egyáltalán nem lett átgondolva.Ugyanis, nincs alternatíva, olyan, ami komfortban éppen azt nyújtja, mint egy műanyagszívószál.

Eltud valaki képzelni mondjuk Lattet inni papír szívószállal?Kétszer a szádba veszed és már bomlani kezd.


A 21. században az egyén komfortjának kell az elsődlegesnek lenni, nem pedig mindenféle hülye rögeszmének.



Inkább az újrahasznosítási technológiák kifejlesztését kellene támogatniuk anyagilag, mivel jelenleg olcsóbb valami újra kitermelni, kibányászni , mint egy meglévő hulladékot újra hasznosítani.

Ezen kellene változtatni és nem sz_patni a népet.



Vagy, lehet, hogy valamelyiknek papír szívószál gyára van?


2018. jún. 1. 19:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%

"inni papír szívószállal?" -hacsak nem vagy haldokló beteg, igyál már rendesen, pohárból - ha nem megy, vannak csőrös poharak kicsiknek.

"A 21. században az egyén komfortjának kell az elsődlegesnek lenni"

Ezt ugye nem gondolod komolyan? viccnek meg brutál rossz.

A Föld halálosan szenved az ember támadásaitól. Naponta halnak ki fajok, iszonyat a környezetszennyezés. De nem sorolom.

Ébresztő!

2018. jún. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%

A 21. században az egyén komfortjának kell az elsődlegesnek lenni


te vagy IRLben?


[link]

2018. jún. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom, de az biztos hogy ez az első értelmes ötlet ami nyugatról jött.
2018. jún. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

1#


"hacsak nem vagy haldokló beteg, igyál már rendesen, pohárból - ha nem megy, vannak csőrös poharak kicsiknek."


Ne hülyéskedj már, sok ital van, amit szívószállal feelinges inni.



Pedig komolyan gondoltam, szerintem az egyén komfortérzete a legfontosabb.

Felőlem betilthatják a műanyag szívószálat, de csak akkor, ha van olyan alternatívája ami nem csökkentia komfortérzetet, mondjuk renfsen lebomló anyagból van.


Mellesleg, a szívószálak betiltásával nem fogják megváltani a világot.


Meg, ahogy írtam inkább az újrahasznosításra kellene több pénzt fordítani, sokkal nagyobb hatása lenne.

2018. jún. 1. 19:29
 5/24 anonim ***** válasza:
93%

Te nagyon fogyerák, az nem jut el a csökött tudatodig, hogy azért akarják betiltani, mert nem lehet összegyűjteni? Van egy zacskó szívószál az 100db abból eggyet bedobnak a tengerbe lenyeli egy hal az beledöglik. vagy ott marad a víizen aztán évezredeik úszik.

nejlonzacskókat is már rég ki kellett volna tiltani a a forgalomból nem az EUban az egész rohadt világon

2018. jún. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

"Az egész egyáltalán nem lett átgondolva.Ugyanis, nincs alternatíva, olyan, ami komfortban éppen azt nyújtja, mint egy műanyagszívószál."


Azért szerintem nagyon jó üvegszívószálak vannak, amik nem csak egyszer használatosak.


"Eltud valaki képzelni mondjuk Lattet inni papír szívószállal?Kétszer a szádba veszed és már bomlani kezd."


Én el, mert életemben nem láttam, hogy Lattet isznak szívószálal.


"Inkább az újrahasznosítási technológiák kifejlesztését kellene támogatniuk anyagilag, mivel jelenleg olcsóbb valami újra kitermelni, kibányászni , mint egy meglévő hulladékot újra hasznosítani."


Támogatják is rendesen, csak kifejleszteni kicsit lassabb, mint ilyen káros szennyezést betiltani.

2018. jún. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Na igen, a zacskó.


Van rá alternatíva, ami ugyanolyan tulajdonsággal rendelkezik, de környezetbarát?Nem nagyon.

Ezért,nem szabad még betiltani.


Ez a sötétzöld tempó.



Másrészt, halakat lehet tenyészteni mesterségesen.Vanana halfarmok, ahol nem esznek műanyagot.

2018. jún. 1. 19:43
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

"Van rá alternatíva, ami ugyanolyan tulajdonsággal rendelkezik, de környezetbarát?Nem nagyon.


Ezért,nem szabad még betiltani.



Ez a sötétzöld tempó."


Papírzacskó, nagy méretű szövet bevásárlószatyor, ládák, papír dobozok.

2018. jún. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert te nem akarsz mást alkalmazni, még léteznek alternatív és környezetbarátabb megoldások.
2018. jún. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Neked fizetnek, hogy ilyen hülye vagy? Azért tettem be a kettesben azt a képet, hogy b###zogassalak, de tényleg így élhetsz. Halfarm, te farok, az b##zd meg halfarm, az óceán ami ennek a rohadt bolygónak a 70%át borítja, abból hogy halászod ki te nagyon fogyerák a szívószálakat egyesével?
2018. jún. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!