Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi az hogy egy cukrászda nem...

Mi az hogy egy cukrászda nem szolgál ki azért egy meleg párt mert a vallási meggyőződésével ez ellentétes?

Figyelt kérdés
Engem mint ügyfelet, marhára nem érdekel egy szolgáltató vallásossága, ennyi erővel aki vallásos ne adjon vért, olyan családtagjának akinek kellene, mert a vallása tiltja. Ha én főnök lennék és nálam egy eladó ilyen indokkal megtagadná a munkavégzést, akkor repülne tőlem mint a huzat, mert engem nem érdekel senkinek sem a vallásossága, ha kereskedő, kötelessége kiszolgálni az ügyfelet, akkor is ha meleg/sárga/fekete/zsidó.
2018. jún. 5. 19:01
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
28%
Engem mint ügyfelet, marhára nem érdekel egy szolgáltató vallásossága, ennyi erővel aki vallásos ne adjon vért, olyan családtagjának akinek kellene, mert a vallása tiltja. Ha én főnök lennék és nálam egy eladó ilyen indokkal megtagadná a munkavégzést, akkor repülne tőlem mint a huzat, mert engem nem érdekel senkinek sem a vallásossága, ha kereskedő, kötelessége kiszolgálni az ügyfelet, akkor is ha meleg/sárga/fekete/zsidó.
2018. jún. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
A következő majd az lesz, hogy az orvos megtagadhatja az orvosi ellátást annak aki szerinte a "vallási meggyőződése" miatt erkölcstelen? Az ilyen ember egy mocskos, álszent senki.
2018. jún. 5. 19:03
 3/46 anonim ***** válasza:
59%

Miről beszélsz Kérdező?

Tennél egy linket?

2018. jún. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
45%

Azt szolgál ki, akit akar.

Ennyi.

Nem tet8, nem kell odamenni.

Te vagy a röhej.

2018. jún. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

"Azt szolgál ki, akit akar.


Ennyi.


Nem tet8, nem kell odamenni.


Te vagy a röhej."


Ennyi erővel egy muszlim gyrososnak sem kötelessége a keresztény vevőket kiszolgálni, mert egy muszlim szemében ők a gyaur kutyák. Na, ugye már így nem tetszik mi?

2018. jún. 5. 19:08
 6/46 anonim ***** válasza:
38%
Pont leszarom,nem vagyok egy hisztigép.
2018. jún. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 nemaRendőrség ***** válasza:
53%

A kiszolgálás nem kötelező. Vissza lehet utasítani bármikor bármilyen indokkal. Pl buszon részeg csövesnek hiába van jegye nem muszáj felengedni, mert büdös és zavarja a többi utast. A vezető szíve joga eldönteni, hogy ő mégis felengedi-e vagy sem.


A pár olyan tortát kért amin két pali van, nem egy normális pár. Nincs olyan tortadísz, így jártak

2018. jún. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Nem, egy kereskedő nem válogathat, mert mindenkinek ugyanannyit ér a pénze. Az üzlet nem arról szól, hogy nekem mi tetszik, hanem a vevőknek mi kell.
2018. jún. 5. 19:09
 9/46 A kérdező kommentje:
A válaszokból látható, hogy ebben az országban miért nincs kapitalizmus, alkatilag alkalmatlan ez a nép arra.
2018. jún. 5. 19:10
 10/46 anonim ***** válasza:
93%

Ha Magyarországon egy muszlim kereskedő nem szolgálja ki a keresztényeket, akkor elég hamar csődbe fog menni.


Egyébként perelhetsz, ha ilyen sérelem ért, de több éven át tartó ügyre és idegeskedésre, illetve százezres nagyságrendű kiadással kell számolnod, akkor is, ha te nyered a pert.

2018. jún. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!