Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nyugaton a liberális szülők...

Nyugaton a liberális szülők miért nevelik ellentétes neműnek a gyerekeiket?

Figyelt kérdés

[link]


Amikor én ennyi idős voltam, én is szerettem barbizni meg a játék konyhában játszani.

Mégsem lettem nő, meg búza sem.

Elég gyakori ez, amikor kicsi az ember.


De, hogy célzottan ellentétes neművé nevelni egy gyereket, na az már nagyon beteges.



Ennél a cikknél teljesen érthető, hogy a liberális emberek miért is harcolnak állandóan az állam, állami szerepvállalás ellen,azért, hogy ki tudják élni a perverz, beteges hajlamaikat és ebben senki ne zavarja őket.


Egy erős állam esetén azon nyomban el lett volna véve tőlük a gyerekük és akkora büntetést kaptak volna a "szülők", hogy ráment volna a gatyájuk.



2015. ápr. 30. 10:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%

liberalis vagyok, nyugaton elek, nem nevelem ellenkezo nemunek a gyerekem. Nincsennek perverz, beteges hajlamaim.


te viszont vegtelenul buta vagy.

2015. ápr. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Hát ha az állami vízfejűség ellen harcolni, "perverz dolgok kiélése" ahhoz csak gratulálok.


A liberális elég sok mindent jelent, de azt hogy transzi gyereket nevelek azt nem.

2015. ápr. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

2#


Állandóan ezt hajtogatják:"Az állam ne szóljon bele az egyén életébe"

Miért is ne szóljon bele?Ja, hogy lehessen transzit nevelni a gyerekből meg melegházasodni.

2015. ápr. 30. 11:07
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

"én is szerettem barbizni meg a játék konyhában játszani."


Én meg nem szerettem barbizni és a konyhában sem engedték, hogy játszak, mert ott általában főzni szoktak, mégis meleg vagyok.

A barátom meg lány volt és ő sem szeretett barbizni, nos mégsem váltott nemet.


A cikkben leírtak alapján itt sem a szülők erőltetik ezt, hanem a kislány így érzi jól magát. Szerintem nem ártana gyakorolni ezt az értő olvasás cuccot.

2015. ápr. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Andizsuzsi ***** válasza:
96%

Egy szülőpár alapján általánosítod a liberálisokat? Szép.


" harcolnak állandóan az állam, állami szerepvállalás ellen,azért, hogy ki tudják élni a perverz, beteges hajlamaikat"


Az állami szerepvállalás ellen még a mi antiliberális államunkban sem kell harcolni, bárki legálisan vallhatja magát a másik nemhez valónak. Megvan ennek a maga jogi útja.

2015. ápr. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ajaj, ilyen kérdést kiírni a linkelt cikk elolvasása után, hát nem is tudom...


A másik dolog az hogy az USA-ban pont hogy nagyon erősen a klasszikus "kötöttpályás" nemi szerepekbe nevelik a gyerekeket. Ha kislány akkor muszáj rózsaszín környezetben felnőnie, diznis-barbis-mesék világában, szépségideálok mentén elk.vulva és a férjhez menéssel pazar esküvővel mint elsőszámú életcéllal. Ha meg kisfiú akkor persze csakis pénzes macsó legyen, különben lúzer lesz, elég megnézni hogy mivel etetik a tévék őket.

2015. ápr. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%

Most lehet én nem értem, de attól, hogy rövidre nyírják a haját, meg meccsboxxal játszik, még p*nája van, nem?!

Na, ennyi, jöhet a következő.

2015. ápr. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

Ez a gyerek transzszexuális! Külön benne van a cikkben, hogy a szülők egy idő után feladták a küzdelmet! Fordítás, csak, hogy értsd: ők megpróbálták lánynak nevelni, csak a gyerek nem akart az lenni!

ezek után olyan hülyeséget írni, hogy:


"De, hogy célzottan ellentétes neművé nevelni egy gyereket, na az már nagyon beteges."


-finoman fogalmazva is ostobaság!


Amit meg utána "levezetsz" az államról, na hát arról meg jobb nem is beszélni! Talán előbb olvasd is el, meg próbáld meg megérteni, ami a cikkben van.

2015. ápr. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

Ez itt egyetlen példa. Egy. Ein. One. Uno. Ennyi alapján, már ne is haragudj, de csak a szellemi fogyatékosok könyvelnek el egy komplett társadalmat. Ilyen logika mentén meg Magyarországot is elkönyvelhetnénk egy nagy büdös, pszeudo-balkáni lepratelepnek, ahol az adócsalóknál csak egyvalamiből van több, az alkoholista, szuicid prosztókból.

Ez olyan, mint amikor úgy kb. másfél éve ebben a kategóriában elkezdtek megjelenni a hater kérdések amiatt a 2-3 darab kísérleti óvoda miatt, ahol nem erőltették a nemi szerepeket. A sok baromállat szélsőséges természetesen tanúbizonyságot tett (újfent) arról, hogy képtelenek értelmezni egy 300 szavas cikket és elkezdődött a szarvihar azzal kapcsolatban, hogy a korcs svédek milyen módon teszik tönkre a gyerekeiket és magukat.

2015. ápr. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
Tényleg hihetetlen milyen emberek vannak. Hagyják azzal játszani a gyereket amivel akar, fölháborító. Ahelyett, hogy normális ember módjára naponta kétszer alaposan megruháznák, hogy tanuljon némi tiszteletet a büdös kölök!
2015. ápr. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!