Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Donald Trump jó elnök?

Donald Trump jó elnök?

Figyelt kérdés
2018. jún. 12. 21:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
elmegy jobb mint bush vagy hilary lenne
2018. jún. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
Nincsen jó elnök, viszont jobb, mint elődei.
2018. jún. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Ha az amerikaiaknak jó, akkor nekem is.
2018. jún. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Ezt szerintem egy amerikai fórumon kérdezd. Itt nem sok eséllyel fogsz találni olyat, aki autentikus választ tudna adni, mivel nem ott élünk, hacsak nem téved ide ott élő magyar.
2018. jún. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%

Nem ertek egyet az elottem szoloval (attol meg nem pontoztam le, mert ertelmes!)

Az USA elnokenek befolyasa van az egesz mai vilagra, tetszik ez vagy nem. Beke, haboru, a vilaggazdasag porgese fugghet a donteseitol. Rank is hatassal van, es hatassal van a kovetkezo nemzedekre is.

Nem vagyok biztos benne, hogy MA nekunk MO-n jo, hogy o az elnok, mert gazdasagilag nagyon USA-parti, es ez gyengitheti az EU-t, akiktol mi kozvetlenul fuggunk.

Abban viszont egeszen biztos vagyok, hogy jo a gyerekeinknek. Egyszeruen, mert stabilizalja a vilagot. Egyertelmusiti, hogy mi a jo es mi a rossz, es szembeszall a rosszal, tamogatja a jot. (Az persze megint kerdes, hogy KINEK MI a jo).

2018. jún. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%
obamánál ezerszer jobb az biztos.
2018. jún. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Pontozzatok le nyugodtan, de Trump úgy viselkedik mint egy hülyegyerek, hatalmas az egó-ja semmivel nincs tisztában és teljesen alkalmatlan a feladatára. Az IQ-járól ne is beszéljünk, egy igazi amcsi felkapaszkodott tahó.
2018. jún. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem az. Egyetlen pozitívuma, hogy kinyírja a republikánusokat is az ostobaságával.
2018. jún. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%
#6 Ezt mikor álmodtad kiscsillag? pont hogy milliárdszor rosszabb.
2018. jún. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jóni jó, a kerdes csak az, hogy mire?
2020. okt. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!