Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha nyugaton az alja munkát a...

Ha nyugaton az alja munkát a migránsok végzik, akkor az ottani buta emberek mit dolgoznak?

Figyelt kérdés
2018. jún. 14. 23:23
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

A migránsokba beleértettem a kelet-európaiakat is.


"ilyen gondolatmenettel te tényleg el tudtál végezni egy egyetemet?" Meg sem próbáltam.:) A nyelvek mentek, a töri nem. A matek ment, a fizika nem. A biosz ment, a kémia nem. Nem találtam olyan egyetemet, ahová bejutottam volna.


Ahogy az utolsó írta, szakmunkásképzőbe azok mentek, akik bukdácsoltak. A szakközepet végzők már más tészta. Egy jó szakit most sem sorolnék az alja munkához, pláne ha tekintetbe veszem, hogy mennyi pénzt elkérnek. Az az alja munka, amihez semmilyen végzettség és tehetség nem kell: gyártósori munkás, útépítő, mosogató stb.

2018. jún. 16. 00:12
 12/15 anonim ***** válasza:

A kelet-európaiak az EU-n belül NEM migránsok. Szóval leginkább a kérdezőre vonatkozik, hogy mit dolgozna, ha "ottani" lenne.


De a valódi migránsokkal egy országban élő bennszülöttek állami állásokat kapnak a migránsokkal kapcsolatban. Nyelvtanító kurzusok, minél tovább és minél hosszabb ideig, a gyerekeik iskolai felzárkóztatásában, ilyesmi.


Persze önérzettől is függ, hogy inkább elvállal-e akármi mást, mint a migránsokból élést. Vagy áttelepül más helyre, ahol még nyugodtan élhet -egy darabig-.

2018. jún. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, az első mondatod valótlan, a többit meg nem értem.
2018. jún. 29. 23:38
 14/15 anonim ***** válasza:

Meg lehet érteni, csak oda kell menni, és beszélgetni a bennszülöttekkel. Minél öregebbel, annál jobb.

Meg nyitott szemmel járni.


Persze szemellenzővel nehéz lesz.(Ha az EU állampolgárokat az EU-n belül migránsnak bélyegezed.)

2018. jún. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Én nem bélyegzek senkit, nem vagyok stempli. A migráns szó jelentését meg nézd meg a szótárban.
2018. jún. 30. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!