Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért beszél Merkel és sokan...

Miért beszél Merkel és sokan mások közös európai megoldásról a migránsválságot illetően, holott egyértelműen látható, hogy ilyen nincsen?

Figyelt kérdés
Ez így olyan, mintha vákuumba beszélnének. Sőt, kevés olyan megosztó téma van, mint ez. Pontosabban fogalmazva, lenne közös megoldás, ha hajlandó lenne az EU megvédeni a külső határokat, de ezt szemmel láthatóan nem akarja valamiért már évek óta.
2018. jún. 17. 12:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Arról, hogy a felesleget lepasszolnák a közép, kelet-európai országoknak. De azoknak valamiért nem kellenek. Nem is értem miért.
2018. jún. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Merkel addig húzza az időt, hogy a végén őt fogják megfordíthatatlan helyzet elé állítani. Meg a többi díszmadarat is. Mellesleg az európai törvények betartása elég lenne a migránsok visszatartására, az illegális migráció bűncselekmény, a befogadásuk pedig az országok egyéni privilégiuma, ebben egyeztünk meg a belépéskor. Ha bejön ide a migráns, meg kell vele értetni, hohy itt nincs saria törvénykezés, ha elveri a feleségét, megy a sittre, egynejűség van, ha megerőszakol valakit, akkor börtön, magánzárka majd kiutasítás. Nem a törvényeket kell fellazítani, ahogy Brüsszel teszi. Mellesleg egyre-másra derülnek ki a disznó dolgok, tényleg felmerül a jelenlegi vezetők büntetőjogi elszámoltatása, a sajtó, bíróságok, rendőrség manipulálása, a bűncselekmények eltusolása, mely bűnpártolás, lassan egyre mélyebbre süllyed az egész EU.
2018. jún. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Ezeket a politikusokat, ha lehet, minél gyorsabban el kéne hallgattatni, és a migránsokat a saját hazájukba visszataszítani, és közülük senkit se beengedni.


De egyszerű állampolgárok, mint én és sokan mások nem tehetnek semmit.


Készüljön mindenki, hogy élőben végignézhetjük Európa és később az egész keresztény civilizáció összeomlását.


Ha ez tovább folytatódik (márpedig én tudom, hogy ez lesz a vége), 1 évszázad múlva a Föld egy óriási élettelen nukleáris sivatag lesz.


MI NEM TEHETÜNK SEMMIT, HOGY EZT MEGÁLLÍTSUK!


:C

2018. aug. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk 2019-ben EP választás lesz, kíváncsi vagyok, mi sül ki belőle?
2018. aug. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!