Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melyik afrikai országban...

Melyik afrikai országban lenne érdemes letelepedni?

Figyelt kérdés
2018. júl. 3. 07:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Én a Seychelle-szigetek-et ajánlanám. Meglepő módon az is Afrikához tartozik és az életszínvonal is jobb mint Magyarországon.


Ami még elmegy az Marokkó, Dél-Afrikai-köztársaság, Zöld-foki szigetek, Algéria, Tunézia, Egyiptom, Botswana, Uganda és Namíbia.

2018. júl. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
46%
Tökmindegy, csak rossz és még rosszabb választás van.
2018. júl. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
26%

# 10


ezen hatalmasat röhögtem :D de sajnos igaz :/ nem értem a 0%-ot mert mert teljesen igaz.



amúgy minek kéne neked afrikába menni? te itt vagy itthon, ahogy ők ott vannak otthon. Attól, hogy idejönnek ne érezd kitúrva magad...harcolni kéne, csak ezt tiltsa a média mert rasszizmus

2018. júl. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
57%
Afrika még mindig egy kontinens nem egy faj emberek
2018. júl. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
27%

# 15


ez nem egészen világos. Afrika egy kontens, ahol 98%-ban feketék laknak alacsony tanultsággal, szocializálatlanok és alkalmatlanok a civilizált európai életbe való integrációra előképzettség nélkül. Ezért baj hogy idehordozgatják őket a civil szervezetek hajóikkal legális embercsempészkedést csinálva ezzel.

2018. júl. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

'de sajnos igaz :/ nem értem a 0%-ot mert mert teljesen igaz.'


Attól, hogy a bevándorlás révén több fekete is odakerül, még nem lesz földrajzilag Afrika toldaléka :)

2018. júl. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
Kanári szigetek elég tuti
2018. júl. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

"Attól, hogy idejönnek ne érezd kitúrva magad...harcolni kéne, csak ezt tiltsa a média mert rasszizmus"


Először is tiltja, nem pedig tiltsa. Tanulj meg magyarul ha már egy ilyen oldalon válaszolsz. Ha meg bevándorlók jönnek ide, nem jelenti azt hogy bármiért harcolnod kellene.

2018. júl. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Arra gondoltal, hogy ott a tobbseg fekete, es teged utalni fognakm, mert feher vagy?
2018. júl. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
+1 Namíbiára :)
2018. júl. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!