Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Magyarország EU-s szemmel....

Magyarország EU-s szemmel. "Érdekes keleti szomszédok" vagy "Mongol vademberek"? Milyennek látnak minket a nyugat-európaiak?

Figyelt kérdés
Szerintetek lenéznek minket, mert annak ellenére, hogy 1000 éve itt élünk és integrálódtunk a kultúrába, nem indo-európai származásúak vagyunk?
2010. jún. 18. 23:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
nem
2010. jún. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
ha tudnák, hogy kiért szól a déli harang...
2010. jún. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Én ilyen "mongol vadember" vagyok, és őszintén szólva cseszett módon nem érdekel, hogy mit gondolnak rólunk franciskáék és a fritzek. :)
2010. jún. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Sztem most ott mi vagyunk a főnácik. Rettegnek tőlünk:D
2010. jún. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem a kedves szomszédnak, téged a mongol vadembernek látnak.
2010. jún. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem eltúloztad a kérdést!
2010. jún. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
Engem medvedisznóembernek Babinénit meg Babinéninek látják. Most őszintén, szerinted a Europában talán a szlovákokon kívül ki foglalkozik velünk? Azt se tudják mi az h Magyarország... tapasztalatból mondom
2010. jún. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
Őszintén szólva kezd elegem lenni abból, hogy mindenki azzal van elfoglalva, hogy az országunkat milyennek ítélik meg. Én ezzel úgy vagyok, hogy aki az országom, származási helyem alapján ítél meg, azzal nem foglalkozok, normális ember meg eljut addig, hogy megpróbál emberként, egy független valamiként nézni rám, és úgy megismerni, majd utána megítélni. Aki nem így tesz, annak nem érdekel a véleménye, legyen az európai, indiai, amerikai, afrikai vagy akárki más. Normális ember amúgy sem gondolkodik ilyeneken, bár alapvető előítéletei mindenkinek lehetnek, csak meg kell tanulni, hogy ha valakit máshogy ismerünk meg, tudjunk azokon változtatni.
2010. jún. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán ismernek minket,a legtöbbször a ázsiai származásunkról sem tudnak,a legtöbbször nekik kelet-európa=csóróság
2010. jún. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Keleti-európai vadparasztoknak nézik a magyarokat. Tudják azt az osztrákok,hogy ez nem a nyugat, itt semmi se működik normálisan, meg mekkora lemaradások vannak.
2010. jún. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!