Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem kellene inkább beszélni...

Quatermain kérdése:

Nem kellene inkább beszélni Putyinnal, hogy adjon egy területet az Ural délnyugati felén vagy a Dnyeszter és Dnyeper térségében, ahol tovább élhetnénk, mint független magyar állampolgárok?

Figyelt kérdés
Eljátszottam a gondolattal, hogy új hont kellene alapítani és visszatérni a gyökerekhez, de ehhez lenne Putyinnak is néhány szava..
2018. aug. 1. 15:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
De, biztosan ad, különösen az ukrán területekből. (Dnyeszter és Dnyeper térségében) beszélj vele, biztosan szívesen fogad.
2018. aug. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Nosza. Menj Moszkvába, keresd fel és beszélj vele. Ne másoknak adj munkát.
2018. aug. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
De.
2018. aug. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Miért kellene feladnunk ősi jogon birtokolt országunkat? Nekünk itt vannak a gyökereink. Itt mi vagyunk otthon.
2018. aug. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Na, nem is tudtam, hogy a Jóisten 1122 esztendeje teremtette a világot.


Én beszéltem Putyinnal, de azt mondta, jelenleg csak Ojmjakont tudná átengedni, ha jól összehúzzuk magunkat.

2018. aug. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Aki esetleg nem érti:

Egy enklávéra gondoltam Oroszországon belül. Megvesszük a területet, úgy mint annak idején az USA Alaszkát vagy ahogy megegyezünk.

2018. aug. 1. 18:42
 7/13 anonim ***** válasza:

Eléggé elkéstél, volt már ilyen, de az embereknek az sem tetszett.


[link]

2018. aug. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Te már kevered a szezont a fazonnal.
2018. aug. 1. 22:34
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem jelenleg tökéletesen megfelel itt, a Kárpát-medencében, de ha neked mehetnéked van máshova, nem állok az utadba :)

Más: szerinted Putyin mirefel adna területet egy enklávéhoz? A két szép szemedért? Államfőként csak olyat tesz, amihez érdeke is fűződik :)

2018. aug. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Én az egész országot áttelepíteném, infrastruktúrával, mindennel együtt. Kivéve az aljanépet.


Ja,nem ingyen gondoltam. Megegyezés kérdése..vagy megvesszük a területet vagy adunk érte valamit. Szívesség, akármi.

2018. aug. 2. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!