Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Románia hamarosan megszűnik...

Románia hamarosan megszűnik vagy feldarabolják?

Figyelt kérdés

Minden jel arra mutat, hogy hamarosan felbomlik Románia.

Vajon Románia teljesen megszűnik, vagy kisebb országá válik?

Például vlachiára, vagy Havasalföld méretű országra csökken, vagy esetleg Moldova bekepezeli?



2018. aug. 5. 12:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
18%

Hát... Már Romániában is jobb az életszínvonal, mint Magyarországon, az ország adottságai (tenger, magas hegyek), gazdasági kilátásai (erős gdp-növekedés, gyors véremelések) sokkal jobbak, mint Magyarországé, mindemellett a román nép erős többségben van az országban, tehát a bizonyos területek elszakadása sem valószínű a közeljövőben.


Tíz éve még elmegyógyintézetbe küldtem volna azt, aki azt mondja, hogy Románia jobb, mint Magyarország, de most, 2018-ban én is ezt mondom, mert ez tényleg így van.

2018. aug. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
14%

Jaj!


A "gyors véremelések" helyett "gyors béremelések"-et akartam írni!

2018. aug. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
53%
Moldova és Magyarország bekebelezi 2020. június 4-én Vlagyimir Putyin Elnök Úr segedelmével az R-Day hadművelet keretében.
2018. aug. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
19%
Haha Románia már régen lehagyta Magyarországot. A román színvonal hasonló az osztrákhoz, a magyarok meg kb az ukránoknál is csóróbbak. A világ legszegényebb országai között vagyunk köszönjétek meg Orbánnak..
2018. aug. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
64%

Jesszusom, mennyi fogyatékos ír ide... Úgy látsizk, a libsik az OPNI bezáráse előtt még bemagoltattak pár baromságot az ápoltakkal. A román átlagbér valójában a magyar átlagbér 80%át sem éri el:


[link]

2018. aug. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
14%

# 4:


Azt kifelejtetted, hogy Mogadishuban is jobb az élet már, mint Budapesten, de amit írsz, az teljesen igaz.

2018. aug. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
73%

"Tíz éve még elmegyógyintézetbe küldtem volna azt, aki azt mondja, hogy Románia jobb, mint Magyarország, de most, 2018-ban én is ezt mondom, mert ez tényleg így van."


Én most is odaküldenélek.

2018. aug. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
65%

"


Hát... Már Romániában is jobb az életszínvonal, mint Magyarországon, az ország adottságai (tenger, magas hegyek), gazdasági kilátásai (erős gdp-növekedés, gyors véremelések) sokkal jobbak, mint Magyarországé, mindemellett a román nép erős többségben van az országban, tehát a bizonyos területek elszakadása sem valószínű a közeljövőben.


Tíz éve még elmegyógyintézetbe küldtem volna azt, aki azt mondja, hogy Románia jobb, mint Magyarország, de most, 2018-ban én is ezt mondom, mert ez tényleg így van."


Hölgyeim és uraim. Szponzorált hirdetésünket halhatták.

2018. aug. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
89%

"A román színvonal hasonló az osztrákhoz, a magyarok meg kb az ukránoknál is csóróbbak."

Nem voltál még Ausztriában, Romániában és Ukrajnában, ugye?

2018. aug. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
69%
A libsik valamilyen alternatív univerzumban élnek, és onnan írogatnak.
2018. aug. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!