Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mekkora lesz a fejletlenség...

Mekkora lesz a fejletlenség az Egyesült Királyságban, fellépetteken repülőtereken, kikötőkben a Brexit utáni napokban, hetekben?

Figyelt kérdés

Még sehol sem tartanak as tárgyalások az idő pedig közlekedik.


Szerintem Mrs May április 2 körül bejelenti lemondását, szerintem tüntetések lesznek as nagyobb városokban, s utcai verekedések is várhatóak a Brexit ellenzői és támogatói között.


2018. aug. 8. 09:58
 1/6 A kérdező kommentje:
Hülye autocorrect
2018. aug. 8. 09:58
 2/6 anonim ***** válasza:
30%

Semmi nem lesz... Már félig kint vannak és meg se lehet érezni. Nem mondom, hogy utána se lehet majd, de nem fog visszazuhanni az UK Románia szintjére... Soha nem volt ott

Az EU-n kívül is van élet, nagyon jó élet: Svájc, Norvégia, Izland

2018. aug. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem gond nem akkor lesz egyből, hanem hétről-hétre.
2018. aug. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%
Nem tudom, de Doverban a vámot megnézném. Az már annak idején is zsúfolt volt. És akkor még csak mi, " keletiek" vámoltunk ott. A brexit után meg majd mindenki.
2018. aug. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem lesz fejetlenség - emiatt nem.

Vagy még az elkövetkezendő néhány hónapban megegyezik az EU és a britek a kilépés feltételeiről és akkor ahhoz igazodhat mindenki, vagy nem tudnak megegyezni és annak hiánya miatt a következő év elejét már a nagy cégek egy saját, biztonsági stratégiával fogják megkezdeni, amivel a kárukat minimálisra csökkentik.. Ahogyan ők (a cégek) fogalmaztak pl. megegyezés és igazodási pontok hiányában vagy kiköltöznek vagy korlátozzák az EU felé való kapcsolataikat. A lényeg az, hogy nem akkor lesz fejetlenség, hanem vagy nem lesz semmi, mert előre elrendezik, vagy mert megszületik az utolsó pillanatban a megállapodás és nem lesz rá ok. Ha lesz káosz, fejetlenség, akkor az inkább az év vége, következő január.

2018. aug. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

2-es válaszoló:


Az EU-n kívül is van élet, nagyon jó élet: Svájc, Norvégia, Izland.


Ne az EEA/EFTA államokhoz hasonlítsd, mert ilyen tagságukat is mellőzni óhajtják a brit politikusok.


MAY: "Nem lesz norvég modell (EET), nem lesz svájci modell (EFTA)"

2018. aug. 9. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!