Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A nagy európai népek, németek,...

A nagy európai népek, németek, angolok, franciák, olaszok, svédek, stb. eltűnnek vagy csak pár millióan maradnak majd?

Figyelt kérdés
Illetve maga a "kaukázusi" ember, ahogy az angol mondja. Olyan lesz a világ, mint most Dél-Afrika? Lehet, hogy 1000 év múlva alig lesz kaukázusi ember, és az is tele lesz nem kaukázusi ősökkel?

2018. aug. 16. 07:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%

Olvass utána a Kalergi tervnek.

Én erről először 2008-ban hallottam.

Akkor azt hittem hülyeség, pedig akkor már egy ilyen konteonak tűnő dolog bejött.

Mára egyre jobban látom, hogy ez a terv is létezik.

2018. aug. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha így haladnak a dolgok, én inkább pár száz évet mondanék.
2018. aug. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehetetlen megmondani, mi lesz ezer év múlva. Az is lehet, hogy egy globális hivatal ad engedélyt szülésre a faji kvóták fenntarása érdekében és határozza meg a szükséges genetikai beavatozásokat az utódokon.
2018. aug. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
11%
Kontinensünket ma még Európának nevezik, negyven év múlva Afroázsia lesz.
2018. aug. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

1-es! Tényleg olvasson utána, utána olvasson utána, hogy akarják a keresztények kiirtani a protestánsokat, hogy akarják a fehérek kiirtani az amerikai négereket, hogy akarnak százezer, egymillió zsidót Magyarországra telepíteni a jól védhető lakóparkokba, ha egy világháború elsöpri Izraelt, konteós baromság mindenre van a kérdés, hogy vagy-e akkora barom, hogy elhiszed...

Mondja neked egy "konteó", ami igaz?

Magyarországon évi több tízezer haláleset van, (és ez csak Magyarország), amit meg lehetne akadályozni csak azzal, ha csökkentenénk az alkohol és dohányfogyasztást, mégsem tesszük. Erről basszus miért nincs flancos konteó? Pedig ez még igaz is és ebbe rengetegen halnak bele.

De ilyen hülyeség mint a Kalergi ezt hívők olvassák, pár napja is valami agyament konteós gyerek írt ki kérdést a kalergiéről, és mikor kiparodizáltam már oda hallucinált minden kérdés alá, az ilyen dolgok elég sokat elmondanak a "kalergihívők" józan eszéről, vagyis annak hiányáról...

2018. aug. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%

Igen, már akkor is itt kapálóztál a Kalergi terv miatt, láttam.

Természetesen személyeskedésen kívül akkor se futotta többre.

2018. aug. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
A fehér ember halálra van ítélve. 200-300 év és teljesen eltűnik nyugat európából és a cigányokkal fertőzött kelet európai országokból. Van néhány hely ahol hosszabb távon megmaradhatnak a fehérek (Lengyelország, Fehéroroszország, Balti-államok), de ők sem fogják örökké húzni.
2018. aug. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%
Több nyugati nagyváros már "elesett". Pl. Frankfurt, és sok fogja követni a közeljövőben.
2018. aug. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 October15 ***** válasza:
11%

Te szent isten...........

Miért kérdezel egyáltalán? Keress egy az ízlésednek megfelelő összeesküvés elméletet aztán kész, ez az oldal marhára nem erre való...

2018. aug. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

6-os! Nem, te kapálóztál és folytatod most is a Kalergi-terved miatt, amikor megmutattam, ahogy most is, hogy mindenre van konteó a talonba tartva -csak éppen a valóságra nem volt, mert én biza egy konteót nem olvastam, ami arról szólt volna, hogy másmillió illegális migráns lepi el Európát például, mert ahogy akkor is céloztam rá ez a konteósoknak is szürreális volt, hát igen az élet nagy mókamester- akkor jött a sírás, hogy ez személyeskedés.

Pedig nem,, ez volt maga az érv, és most jön a személyeskedés figyelj

3...2....1: Túl buta vagy hozzá, hogy értsed, hogy ez miért érv. Ezen viszont nem tudok változtatni.

2018. aug. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!