Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ti is pozitívan csalódtatok...

Ti is pozitívan csalódtatok Trump-ban?

Figyelt kérdés

Emlékszem két éve nagyon rosszul érintett Trump győzelme. Teljes mértékben Clinton-t támogattam volna, ha nem lenne nő, de azonkívül egyetértettem vele.

Mostanra rájöttem, hogy a gazdag demokratikus államoknak férfiasan kell viselkedniük, és nem pedig a nők szoknyája mögé kell bújniuk, női kvóták, meg stb...

A világ rosszabbik részén egyre több az ember.

Volt már valaha olyan a történelem során, hogy egy túlnépesedett ország nyugodtan marad volna a saját országában? Szerintem még így is túlságosan puha Trump, sokkal agresszívabban kellene fellépniük.

Európáról, az egykori gyarmatosítókról pedig ne is beszéljünk... Most őket gyarmatosítják, ahelyett, hogy mi csinálnánk ezt!

Egyébként teljes mértékben liberális voltam, és most is az vagyok, csak sunyiban. A magyarországi liberalizmus teljesen kifordult magából, és szégyen annak lenni itthon.

A számok azóta már meggyőztek [link] , és Gyurcsányéknál sajnos még ez a mostani hiéna kormány is sokkal jobb...


2018. aug. 17. 15:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
nem
2018. aug. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Én alapból Trumpnak drukkoltam.
2018. aug. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

#2

Én is.

2018. aug. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Na igen, ment a sírás hogyba Trump nyer akkor így-úgy világvége, meg stb., és érdekes modon még mindig áll a világ
2018. aug. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%
Én a választások előtt Trump-ot egy idióta pojácának tartottam, de most, hogy olyan eredményeket ért el Amerika gazdaságában, amiket Ronald Reagan is a 80-as években, már tisztelem. Szerintem Reagan és Trump között hülyébbnél hülyébb elnökök vezették Amerikát, azért lett ott akkora szegénység meg lehanyatlás, a 80-as évek óta, ami sok tekintetben Amerika Aranykora volt. Remélem Trump a következő ciklust is megnyeri és újra olyan király hely lesz az USA, mint a 80-as években.
2018. aug. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Trump egy idióta, annyi esze van mint egy marék lepkének. Egy olyan ember vezeti a világ egyik legerősebb országát, aki tagadja a globális felmelegedést, és minden olyan hírre ami negatív színben tünteti fel őt, rávágja hogy fakenews. Sajnos mostanában egyre több ilyen populista, demagóg pojácát választanak meg világszerte, gondoljunk csak Olaszországra vagy éppen hazánkra.
2018. aug. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Jah, nagyon.Csak hetente érik a botrányok.
2018. aug. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%

"Jah, nagyon.Csak hetente érik a botrányok."


Amerikaiként szarnék bele, ha cserébe azt látom, hogy nő a fizetésem, maga a Dollár is egyre értékesebb, és újra nyitnak ki a hazai üzemek, ahol a kékgalléros amerikai munkások is megkereshetik a betevőt családjuknak.

2018. aug. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 tgt ***** válasza:
46%
Most éppen az azbeszt használatát engedélyezte, mert szerinte az nem is rákkeltő.
2018. aug. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
38%

"Most éppen az azbeszt használatát engedélyezte, mert szerinte az nem is rákkeltő."


Nem is az, ha az emberek nem szipkázzák be. A tűz is forró, és harmadfokú égési sérüléseket okoz, mégse nyúlunk bele. Elég volt már belőle, hogy a XXI. század emberek anyámasszonykatonái.


A XX. század során rengeteg épület épült azbeszttöméssel, mégsem hullott mindenki el 50 évesen, sőt érdekes módon, azok élték meg a 70, 80 éves kort akik voltak olyan fejlett környezetben, hogy ilyen azbesztos épületek között éljenek.

2018. aug. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!