Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ti tudtátok, hogy Svédországba...

Ti tudtátok, hogy Svédországban nem titkos a szavazás?

Figyelt kérdés

Egy puha totalitárius rendszer működik Svédországban

- húzta alá Friberg.


Nevetségesnek tartja, hogy Svédország kritizál más országokat a demokrácia hiánya miatt, miközben Svédországban a szavazás nyitott, és mindenki látja, hogy ki, melyik pártra szavaz. Az emberek emiatt félnek felvállalni, amit valójában gondolnak



[link]



2018. aug. 25. 09:35
1 2 3
 1/22 hollófernyiges ***** válasza:
82%

Ez persze nem igaz, mondjuk 888, úgyhogy nem meglepő. Ha nem akarod, ogy lássák kire szavazol, választhatsz több szavazólapot és csak a megfelelőt dobod be. Az infókat szolgáltató Friberg meg volt neonáci, ma szélsőjobboldali médiafigura.


[link]

[link]

2018. aug. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
34%

És ha még csak ez lenne a legnagyobb baja szerencsétlen Svédeknek! Bár az állam folyamatos bebörtönzésekkel, a tüntetések szétverésével, deportálásokkal és kínzásokkal elnyomja ugyan a kerestények hangját, de több helyről is hallottam, hogy a vasárnaponként a templomokban kötelezően bemutatott gyermekáldozat sem tetszik mindenkinek és akkor még finoman fogalmaztam.


A Norvégokkal és a Finnekkel folytatott fegyveres hódító háborúik már a teljes anyagi összeroppanás szélére sodorták az országot. Jártam Stockholm-ban tavaly, két hét alatt három éhségsztrájkot láttam. A katasztrofális egészségügyi rendszer követkeményeként visszatérnek a rég eltűnt betegségek mint a TBC és a himlő.


A boltokban a pultok üresek, hosszú sorok kígyóznak a benzinkutak előtt. A tömegközlekedés szinte leállt. És emelett Stockholm és a nagyobb Svéd városok kvázi menekülttáborként üzemelnek.


Úgyhogy egy szó mint száz én a cikkíró helyében nem a diktatúrát helyezném a középpontba, mert az csak a tünete egy beteg nemzettest végvergődésének.

2018. aug. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
Még szerencse, hogy nekünk itt van Orbán, és a fidesz. Nem bírnám ki, ha nálunk is ilyen puha lenne a totalitárius rendszer, mint a svédeknél. :)
2018. aug. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%
Ja, hogy a 888.hu a forrás? Nincs több kérdésem kérdező. Remélem ezzel a propaganda kérdéseddel jól fizet a párt.
2018. aug. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen kérdéseknél sosem tudom eldönteni, a kérdező vajon csak trollkodik, vagy tényleg ebben a kormánymédia által kreált alternatív valóságban él?
2018. aug. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
54%
Ha a 888 írja, akkor biztos úgy van. Náluk csak az M1 megbízhatóbb.
2018. aug. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
4%
Tudtuk, ahogyan azt is hogy ez egy demokratikus jogállam alapja. Ahol még egy szavazást is lehet titkosan kezelni, ott a demokráciának még csak írmagja sincs elvetve.
2018. aug. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
2%

Én meglepődtem rajta, hogy külön pártlistákat kell kérni, azaz tudják, hogy melyik listát kértem.

Ha meg több listát kérek, nyilvánvaló, hogy azért kérem, mert titokban akarom tartani, hogy melyikről választok. Azaz biztos nem a favorizáltról.

Ilyenkor szokott ultraliberális országokban belépni, hogy állami dolgozóknak, tanároknak "javasolják", hogy a saját érdekükben melyik listát-pártot válasszák.

2018. aug. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Az ilyen tipusu szavazas titkosnak van MONDVA - de a valosagban a hatalom ki tudja szurni belole, hogy szamara kik nem szimpatikusak.
2018. aug. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%
#8: Inkább Magyarországon szokták az állami alkalmazottaknak, segélyen élőknek, közmunkásoknak erősen javasolni hogy a Fideszre szavazzanak.
2018. aug. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!