Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Be akarom perelni Trumpot,...

KinaiCsako kérdése:

Be akarom perelni Trumpot, milyen indokkal lehet?

Figyelt kérdés

2018. aug. 26. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pl. megerőszakolt.
2018. aug. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem bármelyik soros hálózat, "jogvédő szervezet" segít neked. Ha nem vetted volna észre Soros pár milliárd dollárja amit Hillarynek adott kampánypénzre most eléggé hiányzik, és kicsit megharagudtak azért, mert sok éve nem az ő akaratuk teljesült. Ergo orrba-szájba gyártják a kamu bizonyítékokat Trump ellen, mindent megtesznek, hogy bebukjon...


végül is Sorosé a média az egész világon, és ha a médiában azt mondják, hogy az ég piros, akkor az emberek 80%-a el is fogja hinni :D Birkagci :D

2018. aug. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy fenét akarod. Ahhoz motiváció kell. Neked az nincs, valóságlátásod sincs, de nagyot mondani szeretnél. Nem sikerült.
2018. aug. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%
Én meg fel akarom jelenteni Mila Kunist szexuális zaklatásért, de amíg nem teszi meg, én sem tudok lépni. :D
2018. aug. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!