Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » "A német elnök szerint Németor...

"A német elnök szerint Németország a migránsok nemzete" Mi a véleményetek erről? Hogy lehet egy nemzetet szándékosan ennyire tönkretenni?

Figyelt kérdés

És miért asszisztálnak ehhez a németek? Miért egyeznek bele saját nemzetük elpusztításába?


[link]


2018. aug. 26. 16:33
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Nem. A 10 - es az az 55% - os, aki magával vitatkozik. Ez az örökös törlés mindent felborít.
2018. aug. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Nem, a 10-es egy súlyos elmebeteg pali aki a vérét adná az arabokért és ha egy rossz szót mersz szólni ellenük, akkor legszivesebben megölne, de majdnem szívrohamot is kap mert annyira fáj neki, hogy a gyilkosait sértegetik :D A legjobb, hogy menekültnek hazudja az illegális migráns bűnözőket.
2018. aug. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig a kommenteket, de azt tudom írni a kérdésre, hogy ez egy fizetett fideszes bértroll... üdv 4 éve a hanyatló és pusztuló Németországból... hibbant gyökér vagy kérdező, de nyugi, van még esély a gyógyulásodra, bár egyre kevesebb :-D
2018. aug. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

# 33


Épp most beszéltem egy haverommal aki Berlin külvárosában lakik. Akkor gondolom te is tudod milyen a német helyzet, neked nem kell magyarázni:


mindenhol mocskos illegális migránsok fetrengenek, szeméthegyek, bűnözés, a rendőrség meg nem is foglalkozik már velük ha migránsokról van szó.


Milyen ott az élet? Mikor költözöl? Hiába a több ezer eurós fizetés, úgy élni hogy akár mikor hátbaszúrhatnak azért nem egészen jó..

2018. aug. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
igen tudom milyen a helyzet, kb olyan, mint otthon, ha azt mondom lakj Borsodban, vagy lakj Pesten az 1. kerületben. Érzed a különbséget? Az, hogy Berlinben, vagy Hsmburgban mi van, én speciel pont lexarom, kb 600 meg 800 km-re van tőlem. Én München és Rosenheim közt élek, itt semmi rongalas, erőszak, utcai harc, szemétdomb nincs. A fiam is hordom be Münchenbe ott se tapasztaltam eddig semmit. Nem azt mondom, hogy nem látni migráns, csuhást, meg feketéket, de mindenki nyugodt, elvannak. Szóval az, hogy néhány nagyvárosban történik valami nem jelenti azt, hogy egész Németországban káosz van. 4 éve élek itt, de hát mindenki azt gondol, amit akar.
2018. aug. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
92%
Én meg speciel Berlinben lakok és itt sincs semmiféle utcai harc, erőszak és szemétdomb. Gesundbrunnen, Wedding, Neukölln, Kreuzberg valóban elég mocskos helyek, jórészt török/arab lakossággal. Ez kb 5%-a sem a város területének. Hamburgról is szólnék mert kedvenc városom és havi szinten látogatok oda, legszívesebben ott élnék, ha nem kötne Berlinbe az elfoglaltságom. Olyan szintű általános gazdagságot ami ott van szerintem Magyarországon évtizedek múlva nem fogunk látni. A belváros tip-top, tükörsima utak, luxusautók, luxusboltok, szupermodern új kikötőváros, stb. Szóval nem tudom, aki Németország hanyatlását vizionálja Magyarországról, annak csak azt tudom javasolni, hogy vegyen egy 15 eurós repjegyet és nézzen már körbe. Nagy élmény lesz.
2018. aug. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

"Épp most beszéltem egy haverommal aki Berlin külvárosában lakik."


Ez érdekelne, hogy pontosan hol a külvárosban? Mert Berlin tipikusan olyan város, hogy a külvárosok sokszor magasabb nívóval rendelkeznek mint a belváros, és például a ringbahn, azaz a körvasúton kívűli területeken már alig vannak bevándorlók. Én a volt Kelet-Berlin panelrengetegein kívűl (Marzahn pl) nem is tudnék olyan külvárosi területet mondani, ami rossz környék. Marzahnról meg annyit kell tudni, hogy erősen neonáci fellegvár, amiről pont a külföldieknek szokták mondani, hogy kerüljék el nagy ívben.

2018. aug. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!