Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mekkora kacsa ez a hír Németor...

Mekkora kacsa ez a hír Németországból/ról?

Figyelt kérdés

Erős német tudás kell hozzá.


[link]


[link]


Olyasmiről van szó,hogy Németország több millió muszlim számára épít föld alatti városokat,benne kórházakkal,vasúttal,tankokkal, stb. hogy majd onnan előjőve sok millió németet mészároljanak le.

+ oroszország megtámadja majd németországo és Usa vilgáhatalom.

Szokásos összeesküvés dolgok.


Austeja Emilija Dominykas erre kell rákeresni és kutakodni ha valaki akar.


Szóval?



2017. ápr. 3. 13:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem ertem a problemadat, tok eletszeru ;-)
2017. ápr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

:D Jot nevettem.

Gondolj bele a masik oldalrol. Ha Nemetorszagot akarnad titokban muszlimokkal elarasztani, akkor foldalatti varosokat kezdenel el epiteni? Hany 10.000 ember lenne kozvetve es kozvetlenul erintett... biztos ez lenne a legkezenfekvobb megoldas?

2017. ápr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Shai-Hulud ***** válasza:
91%

Ez valóban csak kacsa.

A hátborzongató igazság az, hogy nem földalatti városokat építenek, hanem alagutat a déli sarkra, hogy ott csatlakozzanak a máig ott tartózkodó náci alakulatokhoz, és a fém protéziséből klónozzák a Führert, aki majd személyesen fogja vezetni a támadást.

2017. ápr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én jót nevettem, köszi!
2017. ápr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Elmúlt Április 1-je, elkéstél a kérdés kiírásával.
2017. ápr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%

Ez kamuhír!!!


Igazából Hitler támogatja a migránsokat, aki eddig a Hold sötét oldalán brazil ária bárányokat (kék szemű, sárga/arany gyapjús állat) tenyészett. Ezt úgy teheti meg, mert köztudottan az űrben lassabban öregszik az ember, tehát ő most földi mértékkel kora 60as.


Az a célja, hogy így álljon bosszút a II. világháborúért a világon, és miután az arab migránsok elpusztították Európát ő visszatér a náci űrhajókkal (tudjuk, hogy az amcsikat is Oppenheimer jutatta ki az űrbe, tehát a nácik) és befejezi, amit elkezdett.

2017. ápr. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 KecskeShajt újra! ***** válasza:
Nyilván dezinformáció. Ha jól követtem le egy olvasói levél az eredeti forrás, amit itt olvasnak fel: https://www.youtube.com/watch?v=sdrvbn16KTs
2017. ápr. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Hát, ez olyan strucc méretű kacsa.
2017. ápr. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az elárasztásos mészárláshoz része még elnenne de a többi az faxság.

Földalattitankkórház ba@mmeg

2017. ápr. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jajj te kis vicceske, bekented magad nevetgéllel? :D


Komolyan, ezt a humor kategóriába kellett volna írni, akkor talán még sikere is lett volna.

Épp csak annyira kacsa amennyire lehet, teljesen!!

Itt élek Ausztriában a német határtól 20 percre. Nemhogy földalatti városokat építenek, hanem momentán pakolják össze nagy részüket, hogy kirakják őket. :D

2017. ápr. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!