Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek hány százalékot...

Szerintetek hány százalékot kapnak az egyes pártok Svédországban a mai választásokon?

Figyelt kérdés
2018. szept. 9. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
3%
Hát, én úgy vélem 10%-os különbséggel nyer a szélsőjobb. Legalábbis remélem. Amilyen elnyomás és komcsi diktatúra van ott jelenleg, nem csodálnám ha bedarálnák a libsiket aztán meg az egész migráns galeri menne a tengerbe, a korrupt gyökér politikusaikkal együtt akik el akarják árasztani az országukat és a saját népük halálát kívánják.
2018. szept. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2%
Szerintem nullát. Egy magyar párt fog nyerni és bedarálják a migrantot.
2018. szept. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olyan 20-25%-ot.
2018. szept. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7%

Liberálisok fognak nyerni, a svédeknek lőttek.

Túl sok a bevándorló, aki szavazhat.

20 év és Svéd kalifátusként fogjuk őket ismerni.

2018. szept. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

#1

Nem azért, de a szociáldemokraták összeállnának a Mérsékelt Párttal, ha túlságosan megerősödne az SD.

Úgy hogy hiába álmodozol, a nácijaid nem fognak valami sokra menni.

2018. szept. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy a Mérsékeltek hajlanak valamiféle együttműködésre a Svéddemokratákkal, legalábbis augusztusban ezt nyilatkozta a vezetőjük.
2018. szept. 9. 18:42
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
Remélem valami értelmes párt, nem ilyen orbán féle eszementek. Legalább a svédek maradjanak normálisak, lehet oda kell majd menekülni ha továbbra is a fidesz marad.
2018. szept. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!