Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Pár éve még megvesztek volna...

Pár éve még megvesztek volna néhány szavazatért az Európai baloldali pártok, most pedig tönkrevágják, hosszú évek munkáját. Ki kérhet tőlük ilyet, miért engedelmeskednek neki?

Figyelt kérdés
Nálunk a baloldal látványosan tönkretette saját magát. Jelenlegi politikával egész Európában a baloldal le, míg a jobboldal felfelé araszol. Ha a baloldal látja, hogy a vesztébe megy, miért csinálja?

2018. szept. 11. 05:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%

???

Kalergi terv.

Az ő szénájuk jól áll, ömlik a migráns Európába.

Oké, választást nem nyernek, még.

Viszont egy jó 20 év és a migriknek köszönhetően mindenhol a baloldal fog nyerni. Akkor fognak aratni.

2018. szept. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

#1: Még nem is hallottam erről a kalergiről, de rákerestem és megláttam, milyen oldalakat dob fel. Súlyos, onnét nem is foglalkoztam vele. Amúgy ki mondta az embereknek, hogy a baloldal bevándorláspárti? Ja, a kormánypropagandára költött milliárdok mégse mentek kárba.


Na de az eredeti kérdésre: ha az embernek van egy meggyőződése, értékrendszere vagy hite és gerinces akkor amellett kitart, nem érdekli, hogy mennyire népszerű mások szemében.

2018. szept. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Előző, hát nézd meg azoknak a kormányoknak a hozzáállását a migrnásokhoz, amelyekben szerepel a baloldal (spanyol, svéd, német), és azokét, amelyekben nem (új osztrák, új olasz, magyar, lengyel kormány) ha még ezek után sem érted, akkor nagy baj van nálad.
2018. szept. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%

Talán pont a jobboldali hatalomátvétel a cél. Itthon sem alakultak véletlenül így a dolgok. Európában is egyre erősebb lesz a jobb, és mellette a szélső jobboldal.

Mi lenne cél? Mi más? A pénz, újabb és újabb hitelek kihelyezése.

2018. szept. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%

"#1: Még nem is hallottam erről a kalergiről, de rákerestem és megláttam"


Jó, akkor megjelenítenéd a neved, mert szerintem már beszéltünk róla.

Nehogy itt aztán a végén kiderüljön, hogy a baloldali propaganda a menő.

Szal milyen néven vagy reggelve?

2018. szept. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És te, 51%-os milyen néven vagy reggelve!!!
2018. szept. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#5: Tess. De ha kell névvel és címmel is vállalom a véleményem, bármiről.
2018. szept. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Baloldali vagyok és bevándorlás-ellenes. Akkor most mi van?
2018. szept. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kössz, nem kell, menthetetlen vagy.
2018. szept. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Srácok, nem erről van szó. Mindkét oldal okos, iskolázott emberekből áll, meg tudják védeni állapontjaikat. Az a fura, hogy a baloldal látja voksainak csökkenését, mégsem változtatnak stratégiájukon.
2018. szept. 11. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!