Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Muzulmánok, iszlám. Ismer...

Muzulmánok, iszlám. Ismer valaki Európában élő muzulmánokat? Tényleg olyan agresszív emberek ahogy a magyar média állítja?

Figyelt kérdés

2018. szept. 18. 14:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
48%
99,9 agy mosott valláskárosult elmebeteg. 1300 éve terrorizálják őket és ők is egymást. aki kilóg a sorból azt meggyilkolják. ráadásul egymást jelentik fel hogy saját maguknak jó pontot szerezzenek.
2018. szept. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Ismerek többet is, széles skálán mozognak, van aki jobban vallásos, van aki kevésbé, az agressziót eddig nem tapasztaltam, bár nyilván van olyan is. Kollégáim amúgy.
2018. szept. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
40%
szociopata elmebetegek mind. Legalább is akikkel nyogodt eurpában találkozhatsz. Én csak 1 db-bal találkoztam aki titokban megvallotta hogy nem hisz az iszlámban.a többi azonnal bugyborékolni kezd amikor a vallás kérdése felmerül. Nagyon óvatosan kell eljárni velük, legjobb ha nagy ívben kikerülöd őket.
2018. szept. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
48%
Haat... az ide irogato magyarorszagi muszlimok tobbsege eleg agressziv.
2018. szept. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
18%
Annál lényegwsen agresszívabbak, a magyar média ha nem is szándékosan de elég sok mindent elhallgat.
2018. szept. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van 6 macedónia albán kollégám, muszlimok, meg szegről - végről rokonok is. Elvagyok velük, az egyik különösen értelmes srác, több nyelven beszél, szoktunk dumálni.


Muszlim, de ő azt mondja: mi értelme a hitnek a valakinek géppisztolyt tartanak a fejéhez, és attól lesz muszlim? Épp az a lényeg, hogy szabad legyen a választás - mondja - lehessen kapni szeszt a boltban, te döntesz, hogy élsz, mit eszel, iszol, hiszel, véli. Úgy van súlya a dolognak. De azt azért tudni kell, hogy az albánok azért európaiak, nem is mind muszlim, talán ezért a felvilágosult gondolkodás.


A hat közül az egyik egy igazi gyökér, mikor a mostani cégemhez kerültem, lassan öt éve, akkor belém kötött - munka ügy, nem vallás - akkor elküldtem a francba, beköpött a cégnél, de én jöttem ki belőle jobban, mert ez a tirpák szarul beszél németül.


A többi jó gyerek, csak van bennük valami, nem lehet újjal rámutatni, valami felsőbbrendűségi érzés. Hogy ezt a vallás okozza - e? Amúgy az albánok baromi nacionalisták és összetartóak, azt el kéne tanulni tőlük.

2018. szept. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

6.


Természetesen egymással rokonok a vágányok, ha esetleg félreérthető.

2018. szept. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

Az iszlámban azt adják be a "hivőknek" hogy az iszlám hívő felsőbbrendű, ami nem is véletlen, hiszen a zsidó vallásból alakították ki ezt a vallásnak nevezett széltolást. Egyébként meg az iszlámra azt mondják hogy egy lebutított kereszténység a sivatagi buckalakók számára. állítólag a megteremtésében, legyártásában a Vatikán is bábáskodott.

Maga az "ARAB " szó is kiválasztottságot, kiválogatottságot jelent. E módon érthető az arabok és iszlámosok fölényeskedése.

2018. szept. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy négerrel volt tapasztalatom.

Olyan helyen laktam, ahol mindenkinek volt egy kis szobája, de a többi helység közös volt.

Magyarok, lengyelek, meg egy román srác is volt, akitől tartottam az elején, de jó fej volt.

Aztán jött a néger és állandóan baj volt vele, pedig nem fogadtuk rosszul.

Egyetlen hűtő volt, mindenkinek megvolt a fél polca, de ő teletömte a segélyes vackaival, megette amit csak látott, kivágta a disznós dolgokat, állandóan baj volt vele. Sört sem tarthattunk benne, kiöntötte. A ruháit nem mosta, kidobta a szemétbe, mert kapott újat, szabályosan röhögött rajtunk, hogy hullára melózzuk magunkat.

Ilyen helyen nagyon kell alkalmazkodni és nem is volt baj senkivel, csak vele.

Nem is lopott, mert azt hitte, minden az övé, joga van hozzá. Soha nem takarított, igaz, nem volt beosztva, mert mindenki csinálta magától szó nélkül.

Sorolhatnám, de felesleges, mindenki utálta, a végén már csak aludni jártunk haza.

Kaját is csak konzervet, meg tartós dolgokat vettem, amit a szobámban tarthattam.


Amúgy az albánok nem ezekkel jöhettek szerintem, az más, ők nem menekültek, hanem vendégmunkások, nem kapnak segélyt, hanem akárcsak a magyarok, dolgoznak és fizetik a szállásukat, meg mindent, a közlekedést, meg egyebeket, amit a migrik potyára kapnak.

Nekem megvan a véleményem róluk, bár voltam olyan helyen, amit még nem leptek el teljesen , de ez egyre kevesebb Németországban.

Bolgár, meg török munkatársam volt, azok mások voltak, de már régen ott voltak és azok is vendégmunkások voltak, nem menekültek.

Már hazajöttem, nekem nem hiányoznak, remélem ide nem eszi a fene őket..

2018. szept. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
32%
Még annyit, hogy az utcákon is látni őket, de ezt nem részletezem, láthattad 2015 ben amikor özönlöttek, most is olyanok.
2018. szept. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!