Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Romániában olcsóbbak a bolti...

Romániában olcsóbbak a bolti árak? Mit és hol érdemes venni? Szombaton nyitvavannak a boltok?

Figyelt kérdés

2018. szept. 20. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

figyi, Romániában teljesen minden ugyanolyan, mint otthon, csak itt más a nyelv. Tudom, hogy ezt otthon nehéz elképzelni, de ez itt nem Mordor, nem orkok élnek, hanem épp ugyanolyan emberek, mint magyarban.

Szóval van ami olcsóbb, van ami drágább, áltlában szupermarketekben érdemes vásárolni, tesco interspar lidl ismerős? Szombaton is nyitva vannak. A cukor most akciós volt a tescoban!

2018. szept. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 szántóvető ***** válasza:
42%
a szőröstalpúaknál nincs is teszkó.
2018. szept. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Valamivel olcsóbb, de nem annyival, hogy kijöjjön az utazás ára. Hipermarketekben érdemes vásárolni, az Auchan olcsó és gagyi, a Carrefour egy fokkal jobb. Szombaton minden nyitva, a legtöbb nagyobb üzlet vasárnap is egész estig nyitva.
2018. szept. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Én ide költöztem ki Romániába a jobb fizetés, megélhetés és életszínvonal miatt! A boltokban nagyjából megegyezik a termékek ára a magyar boltokéval, viszont sokkal jobb minőségű termékek vannak! Megéri ide kijönni, érezni hogy ez egy nyugati ország!
2018. szept. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4 most trollkodsz, vagy komoly?
2018. szept. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem viccelek. Itt másfélszer többet ajánlottak az első állásinterjún mint otthon 5 különféle helyen. Szóval erről ennyit. Szomorú de ez a valóság.
2018. szept. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
elhiszem, az a durva, hogy én is romániába költözöm hamarosan, de sokan megyünk arrafelé manapság...
2018. szept. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Olcsobbak, de nem sokkal. Es nemcsak szombaton, de vasarnap is nyitva van szinte minden bolt.

Ami joval olcsobb az az alberlet.

2018. szept. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Van ami jelentősen olcsóbb, aminél sokszor nem tudjuk sírjunk-e vagy nevessünk. Én tavaly nyáron voltam kint pár napot, Szatmárnémeti környékén, megálltunk pár helyen bevásárolni, amin kiégtünk, hogy a Hell energiaital ott olcsóbb volt sokkal, mint Magyarországon.

Meg a legnagyobb különbség, hogy ott sokkal nagyobb a választék, olyanokból tudsz nagy kiszerelést venni, amit itthon kis kiszerelésben is alig találsz.

2018. szept. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!