Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mennyibe fognak kerülni idén...

Mennyibe fognak kerülni idén a tüzijátékok? Hol érdemes venni?

Figyelt kérdés

Már előre elszoktam kezdeni megvenni a tüzijátékokat szilveszterre, nem akarom az utolsó napokra hagyni.

Miket érdemes venni? Milyen árban lesznek?

Max: 150.000ft-ot, akarok idén is rá szánni.



2018. aug. 7. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

"Miket érdemes venni?"

Ha te szoktál venni akkor neked kell a legjobban tudni.

2018. aug. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss, de ha neked olyan magas jövedelmed/vagyonod van, hogy 150 ezer forintot ki tudsz dobni az ablakon, akkor nem mindegy? Nekem ez egész éves keretem kétszerese, amit szórakozásra elkölthetek.
2018. aug. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Törvényesen nem lehet előre megvenni, csak szilveszter előtti nap.

Hogy te illegálisan hol és miket szoktál beszerezni, pláne ilyen értékben, azt mi honnan tudjuk?

Gondolom megvannak a saját kis forrásaid, ahonnan sunyiban berendeled.

Bár kezdem azt érezni, hogy ez kamu kérdés. Ennyire hülye senki nem lehet, hogy augusztusban elkezd bevásárolni szilveszterre, illegálisan, ilyen drágán...


Véletlenül nem inkább huszadikán akarsz kicsit menőzni a haverok előtt? Egész véletlenül? Milyen érdekes, hogy 1 hét múlva tűzijátékos nemzeti ünnep lesz, te meg pont most akarsz előre bevásárolni szilveszterre... tök érdekes véletlen...


Arra az egyre kérlek, hogy a lakott területektől jó messzire csináljátok, ha már ez az egyetlen, amitől jól érzitek magatokat. Akkor legalább másokat ne zavarjatok vele, légyszi.

2018. aug. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Pyropont stb ilyen helyekről lehet legálisan rendelni tűzijátékokat.

Nem Augusztus 20.-ra kell.

Én szilveszter előtt elekezdek vásárolgatni mert nem akarom az utolsó napokra hagyni.

De mind1.

Ha nem tudtok normális választ adni, akkor válaszolni sem kell.

2018. aug. 7. 17:15
 5/6 anonim ***** válasza:

"Ennyire hülye senki nem lehet, hogy augusztusban elkezd bevásárolni szilveszterre, illegálisan, ilyen drágán..."


Látom nem nagyon tudod, mi minden legálsi már egy pár éve (egész pontosan 7).

I. valamint II. kategóriás termékeket egész évban vásárolhastz, tarthatsz, sőt, magánterületen elvileg fel is használhatod (már kédeés, hogy ez úgy emberileg talán kifogásolható..), nem illegális.


Pyropont.. Ennyi. Keress rá, hogy milyen üzletek vannak, és nézz körbe.

Ha nem akarsz feltétlenül teljesen legális lenni (a kiszállításnál lehet esetleg egy kis csavar, mert a határ átlépésétől, addig amíg át nem veszed illegális a csomag, de jellemzően nem nézi senki) feltétlenül ajánlom a bombashop.com oldalt. Ha nem riadsz vissza a külföldi (előre utalásos) rendeléstől, meg persze a kicsit komolyabb, minőségi cuccok is érdekelnek, akkor ajánlatos megnézni.

FONTOS: Ami náluk legális, az nálunk közel sem mindig az... sőt... Szóval jól nézd meg mielőtt vásárolsz, ha nem akarsz illegális terméket. Ha meg igen, az is a te dolgod, akkor is jó szórakozást... :D

2018. aug. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

előre!! azaz egy héttel előbb kérlek gondolkodjatok egy kicsit please! amugy én is igy szoktam mivel az utolsó nap már készlet hiány szokott lenni!

én ugyan max 80000ft szánok rá :D mivel rokonokkal/haverokkal közösbe veszünk szoval minden évben rengeteg van!


mi azt csináljunk hogy veszünk kicsit és nagyot is

a kicsiket napközben meg este a rakéták elött szórjuk el

recsegő, vulkán, tűzvirág, méhecske, ufó, római gyertya, katyus általában ilyeneket veszünk


a nagyokbol pedig

8-12 nagy rakéta csomagok és 30-80-120 telepek neveket ide nem érdemes irni mivel ugyan azok csak más a csomagolásuk illetve az egyikben 2-vel több van a másikban meg kevesebb

de az a lényeg hogy legyen a kezedben amit szorni is tudsz a bemeleigéshez aztán utána mehetnek a nagyok aztán megint a kicsik az ár pedig változok ajánlom néz körbe több bodéban is mert valahol olcsobbak mig máshol drágábbak

2018. szept. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!