Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért van lassan több joga...

Miért van lassan több joga egy migránsnak mint egy európai állampolgárnak?

Figyelt kérdés
Lassan nekem kell kimenekülnöm innen...

2018. szept. 21. 06:37
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
48%
Menekülni? Mégis honnan? A körülményekről is mesélhetnél egy kicsit, hogy honnan akarsz menekülni és miért. Én Magyarországon élek és migránst élőben még nem is láttam, nemhogy hátrányban éreztem volna magam velük szemben. Ha menekülni is szeretnék innen, akkor sem a nem létező migránsok miatt.
2018. szept. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
41%

11: Én is ezen szoktam kiégni. Migránst életükben nem láttak még, Fekete Pákót is csak TVben, de már menekülni akarnak, meg félnek, stb. :D

Évtizedek óta ugyanúgy tele vagyunk bevándorlókkal, de eddig ez nem volt gond. :D

Még Ózdon is volt nekem Karatén fekete, muzulmán edzőtársam, szóval nem csak BPen vannak. :D

2018. szept. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
46%

13: Idézem, amit kértek tőled:

,,Sorold már fel azokat a jogokat,amikre a migránsoknak joga van,és egy őslakosnak nem!"


Őslakosok ugyanúgy csinálják azokat, amiket leírtál.

2018. szept. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
46%

#13

Mióta a kormány bekeményített, azóta állítólag még azt is lecsukják, aki engedély nélkül átlépi a határt. Az, hogy ezt megteszik, amiket írtál nem egyenlő azzal, hogy szabad. Ugyanannyira szabad ezt nekik, mint neked.

2018. szept. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
40%

"Sorold már fel azokat a jogokat,amikre a migránsoknak joga van,és egy őslakosnak nem"


Kezdjük ott, hogy migránsként már alapból Soros bácsi szervezetei segítenek mindenben. Biztosítanak tolmácsot, még csak a nyelvet sem kell tudniuk semmilyen eljárásban. A jogi képviseletük is meg van oldva, bármilyen hivatalos eljárást indítsanak. Míg másoknak súlyos pénzeket kell költeniük ügyvédekre, ezeket képviselik az ilyen szervezetek. Migránsként alanyi jogon kapnak pénzbeli és természetbeni ellátást. Ez magában foglalja, hogy EU-s és állami pénzből pénzt kapnak, lakást bérelnek nekik, étkezést, ruházkodást biztosítanak,ingyenes oktatást,egészségügyi ellátást. Ezen kívül Soros bácsi szervezetei is adományokkal látják el őket. Mindez azért, mert hetedhét biztonságos országon átkelve valamelyik nyugat európai országban beadnak pár papírt a bevándorlásügyi hatósághoz. A hatóság amíg az eljárás folyik (több év) ezeket a jogokat, ellátásokat mind biztosítja nekik, sőt még utána is (kilehet cselezni a rendszert).


Ehhez képest egy őslakosnak vagy egy tagállamból származó munkásnak magának kell megkeresni a megélhetésre valót, nem fizeti senki a lakhatást, a tb-t meg a többi szolgáltatást. Ha magyarként kimész Németbe dolgozni, sok esetben rosszabbul fogsz élni, mint egy bevándorló család, de németként se raknak mindent a popód alá.


Azt se hozzák le a libsi médiában, hogy mennyi pénz megy el a migránsokra. Tavaly csak Németo. 9 milliárd eurót költött rájuk, ez 2800 milliárd forintot jelent.


Viszonyítási alapként Mo. 2014 és 2020 között 22 milliárd eurót kapott a kohéziós alapokból, vagyis átlag évi 3-4 milliárd eurót, szemben egyetlen ország (Németo.) migránsokra költött támogatásával, 9 milliárd eurójával...

2018. szept. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
41%
17: De, ugyanúgy csinálják. Nálunk van a faluban 1 cigány meg 1 félcigány, mégse azok követnek el hasonlókat, mint amiket felsoroltál, hanem a magyarok. Akkor miről beszélünk?
2018. szept. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
57%
Bazingaa: Mégis honnan tájékozódsz?
2018. szept. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
65%
21: Nehogy már jobban tud, hogy a falumban ahol lakok kik követtik el a lopásokat, stbket, mint én, aki születésemtől fogva itt él. :D
2018. szept. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
19%

19.


"Nálunk van a faluban 1 cigány meg 1 félcigány, mégse azok követnek el hasonlókat"


Ja, és Bivalyganajos alapján már kijelenthetjük, Nyugaton sem a migránsok követnek el hasonló dolgokat.

2018. szept. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
56%

Hakapeszi: Pls, legalább te ne állj be a sorba, te maradj meg még normális kommentelőnek.

Én arról beszélek, hogy bőven követik el magyarok ugyanazokat a bűntényeket is, mint amiket csak más népekre akarunk ráhúzni.

2018. szept. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!