Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért van lassan több joga...

Miért van lassan több joga egy migránsnak mint egy európai állampolgárnak?

Figyelt kérdés
Lassan nekem kell kimenekülnöm innen...

2018. szept. 21. 06:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
47%
24: Befejeznéd a trollkodást?
2018. szept. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
50%

Nekem magyarázhatnak. Most rakodok az észak olasz Bolzano mellett, viszem a motyót a belga Zeebrugge - be. 25 tonna almalé. Igazán szép vidék Zeebrugge, csak sok a fehér, magyar útonálló. Ma még megyek, holnap is, addig felérek olyan Brüsszel környékére. Ott kell állnom vasárnap. Nos, liberálisok, ötlet? Orral Anglia felé - bár nem oda megyek - nem egészséges. Rá kéne írni a kocsira. Sok kolléga rá is írja, nem vicc: "No UK". Meg kell fordulnom, csakhogy szombat estére már tele lesznek a parkolók azokkal, akik Angliába tartanak, csak fosnak megállni a másik oldalon - joggal. De a migráns sem hülye, majd a Brüsszel felé vezető oldalon fog ügyködni. Szerencsére én tartálykocsival járok, jobb a helyzetem. De már másztak bele kollégának a 4 fokos almalébe.


Már nem lehet elviselni amiket ezek a fehér keresztények művelnek...Calais - ban is, ez a sok magyar, keresztény bemászik a kamionokba, meg szúrkálják a sofőröket.


Tegnap is, Brescia mellett álltam. Nappal kellett kivenni a pihenőt, mert éjjel mentem. Az Autogrill étterem bejáratánál ott ült egy fekete csákó és szólítgatta az embereket: "Hey, mister!" A franc tudja mit akart, gondolom pénzt. Miért nem dolgozik? Állítólag annyi állás van, hogy nagyon. Ha meg nincs, a francnak engedik ide?


Szóval ilyen ez. De ezek persze elszigetelt esetek. A múlt héten is, Strasbourgnál, reggel 5 - kor indulok, jár a motor, jön egy csóka. Mondom, biztos sofőr, valamit kérdez. Migráncs volt, mutogatott, hogy vigyem magammal. Apa, arra te várhatsz. Valami torokhangon beszélt, csupa mássalhangzó. Se angol, se francia, semmi.


Esetleg Strasbourgban valami EU hivatalnok befogadhatná...

2018. szept. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
62%

31.


Nagyon értékes ötletek kolléga, majd megszívlelem. Meg fogom oldani, mint eddig az elmúlt 17 évben. Ha kell ráírom majd a tartályra, hogy "pig fat", szoktuk is vinni. Csak vázoltam a libsiknek, hogy mi jár az ember fejében, ha a fejlett Nyugaton jár.

2018. szept. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

31.


Ha eldugott helyen állsz meg a kertek alatt, nagy hátránya, hogy nincs hol szarni - hogy egy életszerű példát mondjak.


Egyedül St Lacika az, aki megvan szarás nélkül is. Úgy könnyű...

2018. szept. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

35.


Áá...Kocsi alatt, meg a susnyásban szarni...Nem vagyok valami piperkőc, de az már kényelmetlen nekem. Majd lesz valami.

2018. szept. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
54%

"Én arról beszélek, hogy bőven követik el magyarok ugyanazokat a bűntényeket is, mint amiket csak más népekre akarunk ráhúzni."


Dehogy :) Szerintük Magyarországon csak a cigányok bűnöznek, magyarok nem. Az ő világképükben a migránsok és cigányok bűnöznek, az európaiak pedig szegény áldozatok.

2018. szept. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon helyes, kérdező! Mikor menekülsz? Segítek csomagolni.
2018. szept. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!