Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A küldöldi politikának lehet...

A küldöldi politikának lehet valami köze hozzá hogy a magyar kissebséget minden szomszédos országban próbálják eltaposni?

Figyelt kérdés

Vagyis főleg a trianoni területeken, törvényeket hoznak ellenük, korlátozzák a nyelvhasználatot, akasztással fenyegetőznek stb.


Vagyis alapból negatív a magyar kissebbség megítélése a lakosság részéről is.


Miért van ez hogy a magyarokat még mindig mindenhol utálják mint a szart?



2018. szept. 28. 14:31
 1/10 A kérdező kommentje:
És ezek a magyarok miért nem költöznek a saját országukba?
2018. szept. 28. 14:33
 2/10 meszike91 ***** válasza:
96%

Valószínűleg félnek hogy Magyarország a magyar kisebbségre hivatkozva területeket akar majd visszacsatolni. Esetleg csak egyszerűen hungarofóbok.


"És ezek a magyarok miért nem költöznek a saját országukba?"


Ott vannak.

2018. szept. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
"ott vannak" Hát nem éppen. A terület csatolásnak meg 0 az esélye.
2018. szept. 28. 15:10
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, húzd le magad a WC-n, senki sem kíváncsi a provokatív hülyeségeidre.
2018. szept. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Olvasd el a történelmünket, és megtudod.

Nem volt olyan ország a kontinensen, akivel ne bacakodtunk volna, és nem egyszer húztuk mi a rövidebbet.

2018. szept. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Visszamaradt antant mentalitás az első "véhá" idejéből. Akkor jött létre a torzszülött kisantant banánköztársaságok javarésze is.
2018. szept. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én együtt jártam egyetemre szolovákiai magyarokkal, és annak ellenére, hogy a hírek sokszor szólt arról milyen megvetés övezi a szlovákiai magyarokat, megtámadják, diszkriminálják... ők nagyon szerettek odakinn élni. Mikor mondtuk mi mindent hallani, akkor kikerekedett a szemük...
2018. szept. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

"ott vannak" Hát nem éppen.


Nagyon tévedsz, a mai Magyarországhoz semmi közöm, soha senkim nem volt ott, a felmenőim a Felvidéken éltek, minimum 1400-ig vissza tudom vezetni a dolgokat és senkim nem volt a mai Magyarország területéről.

Én itt születtem ide köt az identitásom mégsem vagyok szlovák, sem magyarországi magyar, hanem szlovákiai magyar. Nekem Magyarország külföld és semmi okom oda költözni, semmi nem köt oda, amikor átlépem a határt akkor én külföldön vagyok nem otthon.

Az ország hagyott el engem nem én az országomat. Szóval én kur..@ara itthon vagyok. Csak, hogy világosan lásd a dolgokat.


Mi az, hogy mindneki utája a magyarokat?

A lengyelek szeretik a csehek is meg stb stb.

2018. szept. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Pupusz ***** válasza:
45%

A magyar politikának sokkal több köze van hozzá, ha belegondolsz. Némi kritikus gondolkodásmóddal persze, ráadásul önkritikussal is egyben. Egyik fő ok pont az önkritika hiánya és mások hibáztatása mindenért. Ezt mindenki utálja rajtunk kívül. Mi sosem rontottunk el semmit, mindig csak mások. Mi mindig csak áldozatok voltunk, vagyunk. Na, ez épp eléggé gusztustalan. Már, persze azoknak, akik valamennyire is ismerik a történelmet és a jelen kor összefüggéseit. Mivel ez a mai sem diplomácia, inkább fullba nyomják a kretént. Mindannyiunk nevében, persze. Nem csoda, ha nem népszerű odaát, ráadásul rendre meg is szavazza itthon a nép nagy része, szóval itt a felelősség. De persze a kérdésben is benne van az önkritika mentes válasz: A külföldi politika a hibás. Véletlenül sem a hazai. Az szent és sérthetetlen. Na, hát ezért. A 3. Birodalom szintén erre épült egyébként, hogy ők a többi nép áldozatai és meg kell védeniük magukat. Nagy szerencse, hogy nincs komoly hadseregünk. Remélem, segíthettem.


UI.: Az érdekvédelmünk nem feltétlenül jelenti a kreténségeket. A diplomácia pedig nem az, hogy hagyjuk, hogy mindig mások érdekei érvényesüljenek. A kettő között lenne a megoldás, ez lenne a diplomácia. Még egy ovis is tudja, hogy a fagyi bizony visszanyal. És visza is nyal. A mi fagyink. Ez pedig a mások diplomáciájának reakciója a miénkre. Hatás, ellenhatás törvénye. Ha belefejelsz a téglába, nem a tégla a hibás, hogy megfájdul a fejed. Márpedig mi minden téglába belefejelünk, ami szembejön. Presze, vagány, meg menő, meg erősnek tűnünk a magunk szemében, mikor belefejelünk, csak azután rohadtul megfájdul a fejünk. Az ok pedig: A tégla. Mindig. De fejeljük a következőt.

2018. szept. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én nagyon sajnálom ez az egész szituációt. Nem egy esetet hallottam hogy az erdélyi magyarokat és a felvidékieket bántalmazzák, fenyegetőznek. Komolyan már nagyon elegem van a románokból. (Pedig nem vagyok Erdélyi)

Remélem egyszer újra ezek a területek Magyarországhoz fognak tartozni és újra kiteljesedhetnek azok a magyarok akiket elnyomnak a szomszédos országok.

2018. okt. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!