Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ez az USA felé tartó Dél-Ameri...

Ez az USA felé tartó Dél-Amerikai migránstömeg ugyanazt fogja eljátszani mint anno a röszkei?

Figyelt kérdés
Ha odaérnek a határra akkor megpróbálnak betörni a sajtó kamerái előtt, akik ezt propagandára használják fel Trump ellen? Nem ez a cél? Mert Trump 100 hogy nem engedi be őket, erre esély nincs.
2018. okt. 23. 00:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Ebben simán van logika, aki valóban be akar jutni az USAba az nem egy 5 ezres tömeggel teszi, hanem pár fős csoportokban, feltűnés nélkül. Kilóg a lóláb hogy nem is az átjutás a cél, csak a politikai haszonszerzés Trump ellen.
2018. okt. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Mármint hogy odamennek, jól megveretik magukat, meg maguk elé tartják a gyerekeket a könnygázba, amit 0-24 mutogat a CNN, ezzel Trump szavazókat veszíthet.
2018. okt. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Erre gondolok én is. Ez simán lehet egy libsi provokáció, mivel tudják hogy az USA hadserege nem fogja plüssfigurákkal várni őket.
2018. okt. 23. 01:19
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

Ez egyértelmű!

Folyamatos a bevándorlás Mexikóból, ez ráadásul megállíthatatlan. Azok a kis csoportok is szervezve vannak, viszont azt anyagi haszonszerzés céljából szervezik, és a pénz egy részét csak akkor kapják meg, ha tényleg át is sikerült juttatni őket, ezért az ember csempészeknek is érdeke ezt titokban csinálni.

5000 ember úgy vonultatni, hogy ne vegye észre senki, elég nehéz feladat, sőt lehetetlen. HA az átjutás lenne a cél, akkor maximum 20 fős csoportokban történne a határ több tucat pontján!


Teljesen egyértelmű mire megy ki a játék. Mint ahogy Magyarországnál is egyértelmű volt, hogy a migránsoknak nem maguktól jutott az eszükbe, hogy oda menjenek, hanem konkrétan vezényelve voltak..


Mocskos egy játék ez, és az a legundorítóbb, hogy azok játszanak emberi életekkel, akik utána ebből hatalmas csinnadrattát csinálnak, hogy milyen embertelen..

2018. okt. 23. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
#2: Trump azzal veszítene szavazókat, ha beengedné őket. Nem szabad beengedni őket, mert akkor egész Latin-Amerika megindul.
2018. okt. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
5 voltam, bocs, kicsit félreértettem a 2-es választ.
2018. okt. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Trump sem teljesen ostoba, megpróbálják őket előbb szétzilálni, hogy oda se érjenek a határra.

Ha mégis odaérnek, akkor kőkeményen visszaverik őket, majd párat, lehetőleg gyerekeket nagy csinnadrattával beengednek, így minden megvan oldva.

2018. okt. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
A rendőröknek és a határőröknek egészen más jogai vannak ott mint nálunk. Ha elkezdik a hőbölgést mint Röszkénél akkor ott fegyverhasználat lesz.
2018. okt. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező te annyira sötét és elfogult vagy, hogy az már fáj. Felépíteni egy eszement mesét, csakhogy előre gyártott, zavart gondolataid érvényesüljenek... - a világ másképp működik. Jó tudom, téged az se érdekel.
2018. okt. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9#, tehát szerinted valóban az átjutás a cél és erre egy 5 ezer fős csoportnak van reális esélye? És én vagyok a sötét 😀😀😀
2018. okt. 23. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!