Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg ilyen gyalázatosan...

Tényleg ilyen gyalázatosan erőszakolják meg a migránsok a védtelen nőket, gyereklányokat?

Figyelt kérdés

Végig sem bírtam nézni a filmet, egészen megdöbbentem.

[link]

Mi a véleményetek?



2018. nov. 7. 15:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
34%
Bele sem néztem a videoba. Látogatóban voltam kórházban (München) akkor hoztak ki a műtőből egy lányt. Migránsok erőszakolták meg. Nekem elég volt őt látnom. Sőt, sok is!
2018. nov. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
71%

"Látogatóban voltam kórházban (München) akkor hoztak ki a műtőből egy lányt. Migránsok erőszakolták meg. Nekem elég volt őt látnom. Sőt, sok is!"


Elképzelem a müncheni kórházat; a látogatók a műtők előtti folyosón ténferegnek, miközben a súlyos traumán átesett, frissen műtött betegeket közszemlére teszik és a kórelőzményüket a hangosbemondón folyamatosan ismertetik az érdeklődőkkel...

2018. nov. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
47%
#3: Ezen jót nevettem :P
2018. nov. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
85%
Igen, tényleg. A helyiek bezzeg mindig udvariasan teszik.
2018. nov. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
77%
A fidesz párhuzamos univerzumában igen.
2018. nov. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
16%

Hígagyú 3-as...igen előfordul,hogy a folyosókon tolják el őket a látogatók szeme előtt ha foglalt az összes lift és nem az ételfelvonón engedik le lefóliasátorozva..és szerinted meddig tart megkérdezni egy arra járó nővért?,ugyan melyik ne lenne készséges az információval a jelen szemét helyzetük tekintetében?


Menjetek inkább oda simogatni őket,nem kellenek ebbe az országba ilyenek..

2018. nov. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
69%
Nem igaz. Az első sem mond igazat. Münchenben nem láthat a folyosón frissen műtött beteget! Sőt, másik német kórházban sem. Ez csak a Fidesz propagandája.
2018. nov. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
45%
Még annyit! Nem is akarnak a migránsok ebbe az országba jönni! Felesleges ennyire parázni tőlük.
2018. nov. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
68%
l.ső! Honnan tudod, hogy a lányt mivel műtötték, ha láthattad egyáltalán? Németországban még az élettársaknak sem adnak a kórházban/rendőrségen információt a "párjuk" állapotáról. (Ott nem ismerik el az élettársi kapcsolatot.) Ha egy idegennek elmondaná a személyzet, hogy miért műtötték meg, nem csak repülne, de komoly büntetésre számíthatna.
2018. nov. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
27%
Sorosmigrancsbrüsszelsorosmigrancsbrüsszel
2018. nov. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!