Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg ilyen gyalázatosan...

Tényleg ilyen gyalázatosan erőszakolják meg a migránsok a védtelen nőket, gyereklányokat?

Figyelt kérdés

Végig sem bírtam nézni a filmet, egészen megdöbbentem.

[link]

Mi a véleményetek?



2018. nov. 7. 15:19
1 2 3
 21/30 Alain Delon ***** válasza:
74%

Ez meg végképp Leslie Nielsen paródiába illő:

"- Nézd csak, a plafonon is van!

- Fiúk, onnan is kaparjátok le és vigyétek a laborba!"

2018. nov. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 Alain Delon ***** válasza:
92%
Ez a számolósdi olyan, mintha egy verekedésben a Fradi vagy az UTE szurkoló számolná, hogy hányan verik. LOL!
2018. nov. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
60%
Ja ebből is látszik hogy nagy kamu meg hangulatkeltés. 36 ember, persze, a 8.-at se élné túl. Meg biztos senkinek se tűnik fel hogy valakit fél napja erőszakolnak... A fidesz manapság már a látszatra se ad, olyan ordas hazugságokat találnak ki hogy óvodában különbek mennek. De igazuk is van, minek erőlködjenek kreatív és valóságosnak látszó kamuk kiagyalásán, mikor ilyen egyszerű hülyeségeket is bekajál több millió ember?
2018. nov. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Te őrült vagy, hogy ilyen szörnyűségen viccelődsz?
2018. nov. 7. 20:28
 25/30 A kérdező kommentje:
Nem Fideszes a film, valami Michael Hansen csinálta, svéd, vagy dán lehet.
2018. nov. 7. 20:31
 26/30 Alain Delon ***** válasza:
62%
24: Ez nem szörnyűség, hanem kamu! Gondolkozz már el! Vagy az nem megy, csak a hiszti?
2018. nov. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Beírtam a googliba, hogy:

'svédországi nemi erőszakok száma'

és elképesztő dolgokat olvasok, szerintem igaz sajnos a hír.

2018. nov. 8. 00:18
 28/30 anonim ***** válasza:
69%
Éljen a magyar mentalitás! Jó vicc a nemi erőszak, kívánom éljétek át. És nem, nem hal bele az ember ha nyolcan rámásznak. Sőt a sorozatos erőszakba sem.
2018. nov. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Alain Delon ***** válasza:
35%
Aha, vakargatják a plafonról a spermát meg "csak" 36-ig számolja a csaj az erőszakolókat, aha...
2018. nov. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ugyan már, ez egy ordas kamu! Nagyon hamar levágni, hogy mindenféle összeollózott híranyag van belevágva, akik meg ott beszélgetnek, a helyi fidesz rémhírgyárasai. Ma már minden konteóra szerkesztenek hasnonló videókat. Laposföldhívők, időutazó emberek, üreges Föld hívők, ufó holdbázis, gyíkemberek, szellemek, nagyon könnyű ilyen videókat csinálni, és sok videómegosztó megél ezekből. Ha tájékozódni akarsz, válassz hiteles hírforrásokat! Magyarországon is nagyon sok oldal terheszt álhíreket, mind baloldalon, mind jobboldalon, rengeteg a kamu természetfeletti jelenségekkel foglalkozó oldal. Nekem is van ismerősöm, aki bedölt egy ilyennek, és elhitte, hogy 2012 ben egy aszteroida belénkcsapódik, és világvége lesz, csak a kormányok elhallgatják előlünk. És tök értelmes srác volt, mégis elhitte, és várta csóró, hogy mindenki meghaljon...
2018. nov. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!