Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Akkor most már Svájcban is...

Akkor most már Svájcban is levajazták a migránsok betódulását? Mi lesz a Milka csokival?

Figyelt kérdés
Vagy az megtűri asz iszlám?

2018. nov. 8. 20:37
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

9-nek

Nincs már meg az a Svájc amiről mi álmodunk. Kb 3 éve voltam Basel-ben. Tele törökkel, kurddal, szerb-bel meg mindenféle színessel. a prostituáltak meg 90%-ban Magyarországi cigányok voltak. A város koszos, csendrendeletet nem tartatják be.

2018. nov. 9. 20:46
 12/22 A kérdező kommentje:
Mohamed csoki, Allah öntettel és töltettel...Zöld csomagolésban
2018. nov. 9. 21:11
 13/22 anonim válasza:
Úr Isten, de korlátoltak vagytok. Az, hogy a svájci egyházak mit pampognak alapvetően nem érdekel senkit. Az itteni migribefogadást a pragmatizmus jellemzi, befogadtak pár eritreait, hogy jó legyen a PR, de a nagy részük helyből tovább állt Németországba, itt ugyanis dolgozni meg nyelvet tanulni kell ha itt akarnak maradni.
2018. nov. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

“Nincs már meg az a Svájc amiről mi álmodunk. Kb 3 éve voltam Basel-ben. Tele törökkel, kurddal, szerb-bel meg mindenféle színessel. a prostituáltak meg 90%-ban Magyarországi cigányok voltak. A város koszos, csendrendeletet nem tartatják be.”


Te ezt most tenyleg komolyan gondoltad?😂😂 Itt elek Svajcban, akarmikor vegig setalok ejfelkor egyedul Bazelben, de Pesten nappal se szeretek maszkalni egyedul. Azert ennyi M1-et ne nezz. Koszos? Te mirol beszelsz ember, hol van kosz? Soha, de soha nem fog Mo. a nyomaba erni Svajcnak semmilyen szempontbol, fenyevekkel elorebb tartanak, mint Mo. valaha is fog.

2018. nov. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

# 14

Vicces én ilyennek láttam. Egy panzióban laktam, a tetőtérben a folyó közelében. Alattam 3 szinttel az utcán egész éjjel ordítoztak, rendőrség nem foglalkozott velük.Nekem nagy csalódás volt a város. Németországot kulturáltságban meg sem közelítette. a kur..vák is igazak, A magyar rendszámú kocsikra meg vadászott a rendőrség.A határon az egyik fickót valami 600 frankra büntették mert egy kis méretű rugós kést találtak a kesztyűtartóban amit egy vásárban talált és érkezésre használt.A többit nem ismétlem. a többit nem ismétlem Nekem ilyen volt , neked meg más.

2018. nov. 13. 21:41
 16/22 anonim ***** válasza:
Pedig en heti szinten jarok at Nemetorszagba, de, hogy kulturaltabb lenne azt nem hinnem.
2018. nov. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Megnéztem a térképen. Mittlere Brücke - Rheingasse-ben volt a pansió, ami bizony nem is tudom minek nevezzem. Elég dzsuvás is volt, Gondolom valami török, vagy kurd vagy nem is tudom milyen érdekeltség lehet. Szóval nekem nem fog hiányozni az biztos. főleg a rengeteg keleti söpredék volt nagy csalódás. a közvetítő cégek is ami az ő kezeikben van inkorrektek voltak,az egyik tetves jurd meg is lopott vagy 950 Euróval. Ami meg svájci volt azok még csak nem is válaszoltak semmire.
2018. nov. 13. 21:53
 18/22 A kérdező kommentje:

# 16/

jurd = kurd

Nekem ennyi kellemetlen kapcsolatom Németországban sohasem volt mint itt.

2018. nov. 13. 21:55
 19/22 anonim ***** válasza:
En is laktam Bazel-ben par hetet, pontosabban Saint-Louisban, de igazabol nekem az eg vilagon semmi zavaro nem volt. Persze azert az orszag kozepe mas, mint a hatarnal, de akkor se lehetne Mo.-val osszehasonlitani mert nekem nagyon tetszett. Akiktol en kitudok akadni azok nem a torokok, arabok szerintem ok teljesen okek, hanem a lengyelek. Nem szeretnek altalanositani, meg egy egesz nepre ezt rahuzni, de naluk igenytelenebbel nem talalkoztam meg es ez meg siman eltunik amellett, hogy sza*nak a masikra es igazbol meg sorolhatnam mert egyetlen egy pozitiv dolgot nem tudok roluk mondani. Ezt tartom egyedul hatranynak Svajcban, hogy rengeteg a lengyel.
2018. nov. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

# 16/

Mondjuk én is láttam már egy csomó lengyel alkeszt azt biztos. Nem szép látvány látvány. Viszont talán ez az egész Lengyelországra nem mondható el.A törököknél és kurdoknál én azt láttam hogy a szervezett bűnözéssel fojtogatják a várost.Az biztos hogy egyikkel sem kötök soha többet üzletet.

2018. nov. 13. 22:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!