Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi lett volna ha? (Többi lent)

Mi lett volna ha? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Tudom nincs olyan hogy ha... És nincs orosz fóbiám csak egy pár térképet nézegettem és el gondolkoztam mondjuk mi lett volna ha nincs Poroszország?! Ha nincs Poroszország akkor az oroszok a napóleoni háborúk után pomeránia és Szilézia határáig nyomul és mivel Po. nincs Galícia sem tartozott volna a Habsburg Birodalom hoz. Tehát egész Lengyelország és kelet Po. AZ orosz birodalom része lett volna? Ebben az esetben akkor egy Habsburgok vezette német birodalm lett volna perszonálunióban Magyarországgal, ami egy erős birodalom lett volna de nem annyira mint a poroszok vezette német császárság és az osztrák magyar monarchia együtt véve. Vajon akkor mindenki az orosz birodalom ellen harcolt volna? A pontatlanságèrt bocsi, telefonon rossz ilyen hosszú szöveget írni.

2018. nov. 13. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Ha Mari néniknek pöc5e lett vóna, akkó Pista bácsi lett vóna...
2018. nov. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Veled sem kell sokat beszélgetni úgy látom
2018. nov. 15. 19:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi sem változott volna, csak más Német császárság részeként történt volna. De természetesen ez csak egy feltételezés. Az biztos, hogy akkor sem az Orosz birodalom ellen harcolt volna mindenki, hiszen a szlávok közül valaki biztos mellé állt volna.
2018. nov. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
(Előző vagyok) Bocsánat elírtam. Azt akartam írni, hogy csak más néven, a Német császárság részeként történt volna.
2018. nov. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!