Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mennyire tudnának vagy tudtak...

Mennyire tudnának vagy tudtak volna elbánni az utódállamok rendvédelmi szervei egy magyar gerilla szervezettel?

Figyelt kérdés

Azt megjegyezném hogy ez csupán egy elméleti kérdés mert békeszerető ember vagyok , de attól függetlenül szerintem meglehetősen érdekes ...



Szóval szerintem a rendszerváltás után simán létrejöhetett volna egy IRA szerű magyar gerilla szervezet az utódállamokban ha lett volna rá igény , mivel hogy az akkori újonnan átalakuló utódállamok túl gyengék lettek volna ahhoz hogy azt megakadályozzák , a Jugoszláv háborúk által létrehozott előnyökről nem is beszélve ...


Sőt ami azt illeti szerintem még a mai napig is sokkal nehezebb lenne a román , szlovák , szerb , stb. , rendvédelmi szerveknek elbánni egy magyar gerilla szervezettel mint például az angol hasonmásaiknak , mert ugye az utódállamok még mindig sokkal fejletlenebbek mint az Egyesült Királyság ...


Szóval mit gondoltok ? Szerintetek nagyon meggyűlne az utódállamoknak a baja ezzel a feltételezett magyar gerilla szervezettel ? Vagy pedig simán elbánnának velük ?



2018. nov. 17. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen utódállamok jöttek létre a rendszerváltás előtti Magyarország területén?
2018. nov. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja hát ugye a mai Románia , Szlovákia , Szerbia , stb.
2018. nov. 17. 23:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha csak abból indulok ki, hogy milyen bénák a magyar szélsőjobbos szervezetek, akkor 5 perc alatt buknának ha valami komolyabb zűrt akarnának csinálni.

Kiállnak kicsit hőzöngeni, leeresztik a gőzt és ennyi. A rendvédelmi szervek teljesen kontroll alatt tudják tartani őket.

2018. nov. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!