Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tisztában vagytok vele, hogy...

Tisztában vagytok vele, hogy aki kimenne Angliába dolgozni, a munkaerő szabad áramlása csak 2 év múlva ér véget?

Figyelt kérdés

"The headline is freedom of movement ends after the transition period finishes in December 2020, but until then British citizens and their families will continue to have the right to move to live and work in the EU, and vice versa"


[link]


2018. nov. 18. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Tisztába kéne lennem evvel? Mi a ráknak?
2018. nov. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én speciel nem voltam, én úgy tudtam még, hogy márciusig akarnak csak fogadni be munkavállalókat. Kösz az infót!
2018. nov. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek nagy része sajnos nincs ezzel tisztában. Én nem élek Angliában, ki sem akarok költözni, de még én is tudok erről... Minden héten van egy ember, aki megkérdezi, hogy akkor mostantól már vízum kell Angliába? Nem tudom melyik barlangból jönnek ezek elő.
2018. nov. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha hard brexit lesz (amit meg is érdemelnének), akkor bizony ez nem igaz.
2018. nov. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez még egyáltalán nem biztos, ugyanis a tervezetet előbb el kell fogadnia most vasárnap az EU-nak (ezzel valószínű nem lesz baj), majd a brit parlamentnek, ami kb esélytelen, hiszen az összes ellenzéki frakció ellene fog szavazni plusz egy rakás kormánypárti is. Szóval aki költözni akar mindenképpen, az jobban jár ha március végéig megteszi.
2018. nov. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!