Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ukrajna ennyire szeretne...

Ukrajna ennyire szeretne háborút Oroszország ellen?

Figyelt kérdés

Rengeteg ukrán provokáció van főleg a krím félszigetnél


[link]


Krím az már Oroszoké nem fogják visszakapni.



2018. nov. 26. 10:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%

Oroszország ennyire szeretne háborút Ukrajna ellen?

Megtámadták Ukrajnát, de nem fogják megúszni szárazon.

2018. nov. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem pont hogy ukrajna fog támadni a krímért de nincs esély putyin ha akarná 2 hét alatt bevenné kijevet.
2018. nov. 26. 10:29
 3/17 anonim ***** válasza:
26%

,,de nincs esély putyin ha akarná 2 hét alatt bevenné kijevet."


Utána meg 2 hét alatt a NATO lebombázná Oroszországot, hiába csak tagságra váró tag Ukrajna.

Nem is lenne fegyveres konfliktus az EU simán hozna olyan intézkedéseket, amivel Oroszország anyagilag csődközeli állapotba kerülne.

2018. nov. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Már így is sz*rrá szankcionálta de ott volt a keleti piac szóval semmit nem ért meg az oroszoktól jön a gáz + atomfegyverek szerintem senki sem áldozná fel magát ukrajna miatt főleg hogy ukrajna provokál.
2018. nov. 26. 10:36
 5/17 anonim ***** válasza:
Azok látszat intézkedések voltak csak. Akarná az EU bekeményíthetne úgy, hogy kb. minden számlájukat zárolják és az oroszok jelentős pénze máris hopp, oda lett. Ugyanis elég sok pénzt hoznak ide az EUba tisztára mosni. Egy csomó tulajdonuk itt van, stb. Hidd el, tudnának nagyon csúnyán bekeményíteni. Keleten meg közel sincs már nekik olyan erős piacuk, mint Európa. Keleten mi maradna? Mongolóia és társai, de ott is Kínával versenyezniük kellene.
2018. nov. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 kreténpali ***** válasza:

"Akarná az EU bekeményíthetne úgy, hogy kb. minden számlájukat zárolják és az oroszok jelentős pénze máris hopp..."


Kontitnentális éghajéaton is elég hideg szokott lenni télen...

2018. nov. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
33%

,,Kontitnentális éghajéaton is elég hideg szokott lenni télen..."


Az EU tudna új megoldásokat találni a fűtésre, de az oroszok miként találnának új megoldásokat arra, hogyha nem lenne pénzük?

2018. nov. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%

"putyin ha akarná 2 hét alatt bevenné kijevet."


Azt te csak hiszed kicsi csillag.

2018. nov. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
46%

"putyin ha akarná 2 hét alatt bevenné kijevet."


Akkor miért nem vette már be? :D Fogja meg magát és vegye be.

2018. nov. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én borzasztóan el tudom ítélni Putyin politikáját, illetveve az egyes intézkedéseit, de az a helyzet, hogy Ukrajna tényleg provokálja a konfliktust. Ezt azért teheti, mert nem ő egyedül áll szemben Oroszországgal, hanem mögötte áll pl. a NATO, amelynek szintén érdeke, hogy Ukrajna ürügyén oroszellenes lépéseket tehessen.


Én nem tudom, mi van most a világgal, de túl sok hülye került egy korszakba...

2018. nov. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!