Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Valaki el tudná magyarázni...

Valaki el tudná magyarázni India mit ad a világnak?

Figyelt kérdés
Mocskon és napi 300 nő megerőszakolásának statisztikáján, igénytelenségen és mind ezek mellett a T-series-en kívül ?

2018. nov. 26. 16:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
65%

Nem fog sajnos sokáig megmaradni válaszom, mert nyilván törölve lesz a kérdés.


A kérdés persze, hogy milyen szempontból érdekel a dolog. mert pl. az emberiség történelmének nagy részében a világgazdaság kb. harmadát adta, de most is jóval nagyobb mértékben járul hozzá, mint pl. Magyarország.


Katonai ereje az egyik legnagyobb.


Ha a múltbéli tudományos és kulturális eredményeit nem is vesszük, akkor is elég jelentősen hozzájárul az innovációhoz és a kultúrához.


Szóval mindenben top 10-es ország, messze leelőzve Magyarországot. Az elmúlt 3-400 évben egy dologban maradt alul, ez az életszínvonal, és a kérdező ez alapján gondolja nullának...

2018. nov. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm a tájékoztatást a hasznukról, de mit adnak a földnek ? Túl népesedésen, romlottságon kívül ?


A történelmüket eddig is tudtam... és a kultúrájukat, a vallást is ismertem.( bár azt elég illedelmeség mondani, hogy annyira okosak lettek volna a honfoglalók idejében amikor az arab népek 3x le körözték őket matematika terén is)

2018. nov. 26. 18:29
 13/21 Gugu Gabor ***** válasza:
100%

Mondjuk ha már matek akkor a számok?

[link]

2018. nov. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=jF9HTVrOzQQ


Mókát és kacagást. :)

Ja és Bollywoodot. :D

2018. nov. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
80%
Te kérdező mit adsz a világnak a létezéseddel? Na ugye...
2018. nov. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

"Ismered..."


Jah, látni, annyira ismered, hogy még azt a viszonylag közismert tényt, hogy az arabok Indiából vették a számaikat, sem ismered.

2018. nov. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
70%
nem nagyon ertem hogy 1-2 ember miert erzi jobban magat attol hogy mas nepeket kopkod. tipikus magyar.
2018. nov. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Az arabok tökéletesítették akkor is... De ha ennyire szopkodjátok a nő erőszakoló igénytelen koszos indiaiakat van egy ajánlatom!


Ott éltek pár hetet/hónapot a családotokkal és én ki fizetem az utazást de a legolcsóbb és legretkesebb(azaz egy alap ott) szállodában a gyerekeiteknek ugyan úgy iskolába kéne járnia nektek és a barátnőiteknek/pasitoknak dolgozni járni és meg látjuk az eredményt! Na ?

2018. nov. 26. 19:23
 19/21 A kérdező kommentje:
Azt alá írom, hogy egy időben nagyban közre játszottak az emberiség fejlődésében... De nem kene ennek visszafelé elsülnie.
2018. nov. 26. 19:25
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

"Oké, köszönöm a tájékoztatást a hasznukról, de mit adnak a földnek ? Túl népesedésen, romlottságon kívül ?"


De hát most soroltam fel, hogy mindenben többet adnak a világnak, mint mi. Mit akarsz még hallani, mivel lennél megelégedve?

2018. nov. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!