Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Koszovó csatlakozni fog...

Koszovó csatlakozni fog Albániához?

Figyelt kérdés

Több szakértő úgy véli ez előbb-utóbb be fog következni. Viszont most ez problémásnak tűnik.


Bár ha megnézzük a történelmet, az NDK csatlakozása a Német Szövetségi Köztársasághoz vagy a Krími Köztársaság csatlakozása az Oroszországi Föderációhoz is meglepetésszerűen, gyorsan lezajlott.



2018. nov. 27. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha logikusan gondolkodunk, független ország akar lenni, ezért is vált ki Szerbiából szóval nem hinném ilyen alapon. Másrészt, figyeld meg egy szakértő véleményét erről, akik szerint csatlakozni fog, és akiket te láttál, hallottál hogy azt mondja hogy csatlakozni fog, és reménykedj hogy fog mondani egy indokot, mert szerintem egyelőre az nincs ebben az ügyben. Gyors utánnanézésem révén szerintem nem fog.
2018. nov. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Drazicc ***** válasza:
87%
Elképzelhető mert ugyan az a nép de van egy fontos oka amiért nem fog. Hasonlóan mint amiért Moldova sem fog soha Romániához csatlakozni. Mert uralkodni mindenki szeret. És Koszovó elöljárói nem akarnának lemondani a posztjaikról.
2018. nov. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Nem fog, mert a nagyhatalmak nem engedik. Az oszd meg és uralkodj elve alapján szétdarabolták Jugoszláviát, de azt már nem engedik hogy a kis államok egyesüljenek.
2018. nov. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Hát nem tudom... Mi is volt a meglepetés? Volt egy rendszerváltás, egyesült a mesterségesen szétválasztott ország. Egyáltalán nem meglepetésszerűen elfoglaltak erővel egy területet.


Fog csatlakozni. De ki kell várni az alkalmas pillanatot. Akik tudják, mi az, azok bólintanak. A többit döbbenetes meglepetés éri.

2018. nov. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
NEM fog csatlakozni...mivel Koszovó addig NEM független még Szerbia el nem ismeri!Ez NEM fog megtörténni... Szerintem hamarosan nem csak "kereskedelmi háború" (koszovo 100%ra emelte a szerb temékek vámját)hanem igazi harcok is lesznek!!!Szerbia ezt MÉG nem akarja....(Az albánok sokkal rosszabbak....pl Szerb termékek égetése).Ha ugy nézzük hogy USA Koszovoval van akkor gyorsan le fog zajlani....De ha figyelembe veszük hogy kina meg Oroszország is támogassa Szerbiát...Igy nem tudni ki nyer....(Koszovo az lehetséges Orosz érdekszféra...Kinát ne kérdezétek miért támogassa...de kapott szerbia tőle uj fegyvereket)...(Egy szerb)
2018. dec. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
S*
2018. dec. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!