Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért elfogadott utálni a...

Miért elfogadott utálni a kínaiakat és az oroszokat?

Figyelt kérdés

Cigányozásra vagy zsidózásra sokan érzékenyek, és kioktatnak, ha ezt tapasztalják, és ez szerintem jogos is azért.


Viszont azt vettem észre, hogy kínaiakat és oroszokat még magukat nagy balosnak mondók is teli szájjal gúnyolják, szídják. Elég felmenni a 444.hu-ra és az ilyen témájú cikkknél megnézni a hozzászólásokat.


Oroszok isznak, verik az asszonyt.


Kínaiak kínozzák az állatokat, mérgezik a környezetet.


Miben különbözik ez attól, hogy a cigány lop, a zsidók meg kereszténygyűlölők? Ugyanolyan általánosítás.



2018. dec. 17. 02:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

"( Ugyan nem láőttam az adóbevallásukat, de aligha működhetnének a kínai boltok, ha nem adóznának. )"


Hát akkor kapaszkodj meg, pedig így működnek. Ahol én lakom, kisebb város, van több kínai üzlet is, egyik sem ad számlát, egyik helyen sem cserélnek vissza terméket, és sehol sincs NAV-os pénztárgép. Ellenben minden kínai jól meg van tollasodva, pár év alatt amióta idejöttek az egyik boltos családnak lett 2 BMW-je, egy Mercije, több Merci teherautója, egy kisebb villája a város jómódú negyedének szélén, és most vásárolták fel mellettünk néhány portával az egész területet új raktáraknak. Erről ennyit. Nyilván a kormánynak jó haverjai a kínaiak, és gondolom a kínai hitelhez meg többihez feltétel volt hogy a kínai állampolgárokat ne abajgassa a NAV meg a többi.

2018. dec. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
58%
Ez nem így van, mert az orosz nők gyönyörűek és hűségesek, a kínaiaknak pedig jó a puncijuk.
2018. dec. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Kini :)) ***** válasza:
100%
Szerintem inkább a vezetésüket kritizálják, nem általánosságban az orosz vagy kínai emberekkel van bajuk.
2019. jan. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

"Ez nem így van, mert az orosz nők gyönyörűek és hűségesek, a kínaiaknak pedig jó a puncijuk."


Tapasztalat? XD

2019. jan. 8. 22:56
 15/17 A kérdező kommentje:

11-es:


Itt Budapesten egyre több helyen alap, hogy kapok számlát. A Szállás utca környékén van egy "mini" kínai-vietnami negyed, és állandóan ott áll a közepén egy NAV-os kocsi, gondolom fenyegető jelleggel.

2019. jan. 8. 22:59
 16/17 anonim ***** válasza:
Én azért mert muszáj, különben nem lehetnék baloldali elithez közel, holott én eredetileg mindenkit tisztelek aki nem bűnöző (bizonyított, hogy bűnöző).
2019. jan. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Drazicc ***** válasza:
100%
Egy átlag magyar úgy néz az oroszra, ahogy egy katona lövi a tankból az embereket 56-ban. Nos egy átlag orosz sokkal többet szenvedett a rendszer miatt mint egy átlag magyar. De ugyanez jellemző a kirgizekre üzbégekre csecsenekre, ukránokra és még 30 népre a Szovjetunióból. A kínaiaknak nagyon eltér a kultúrájuk, és úgy gondolom, hogy a feléjük irányult rossz érzés abból is ered ,hogy sajnos nem képesek integrálódni, megtanulni a nyelvünket, tisztelet a kivételnek. Zsidókat utálni meg azért nics értelme mert a legtöbbjük pont ugyanúgy él és kinéz mint mi ez egyszerű, ami a romákat illeti hát igen, ott érzékeny a helyzet mert ahogy élnek, amit csinálnak nem összeegyeztethető a többségi társadalomnak, és hogy ezt azért ne tegyék szóvá rétszik a rasszista jelzőt, (múltkor Sheffield ben Angliában rasszistázták le egymást keresztbe az arabok meg a cigányok, az arabok azért mert a cigányok zavarják őket a cigányok meg azért met az arabok szóvá tették).
2019. jan. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!