Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg vannak még olyan...

Tényleg vannak még olyan európai országok ahol a homoszexualitás tiltott dolog? Mi értelme a tiltásnak?

Figyelt kérdés
2019. jan. 11. 21:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
22%
Ha ilyen jól haladunk, lassan mi is csatlakozunk ezekhez az országokhoz.
2019. jan. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%

Tiltott?

Nincs ilyen.


A tiltásnak nincs értelme, viszont a propagandálásnak sincs.

2019. jan. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szerbiára gondoltam.
2019. jan. 11. 21:16
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

Kedves 4,


Szerbiában nem tiltott a homoszexualitás.


Tiltott például egyes arab országokban, például Szaúd-Arábia, ahol halállal büntetik.

2019. jan. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Most olvasom, Oroszország: Tilos az azonos nemű párkapcsolat népszerűsítése. A transzneműek és a transzvesztiták nem kaphatnak jogosítványt.

????????????????????????????

2019. jan. 11. 21:31
 6/16 anonim ***** válasza:
49%
Az első válaszoló, aki azt hiszi, hogy úgy állunk arra, annak szólnék, hogy nem, nagyon nem! Mi több Magyarországon, ahogy sok más országban is, regisztrált élettársi kapcsolatban élhetnek azonos nemű párok és ezt elég sűrűn hangoztatja is a kormány, hogy van egy ilyen lehetőség, tessék élni vele.
2019. jan. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
Szomorú ezeket olvasni,hogy a 21. században ez előfordulhat. Én nem vagyok liberálista, max a prideot és hasonlókat tiltanám, elvégre a heterok se csinálnak nyilvános magamutit.... de az intimitás mindenkinek magánügye.
2019. jan. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
36%
Legalabb ott nincs pride, komolyan, nem értem meg öket, nem tünik fel nekik, hogy mindig akkor vannak a angylázongások meg a mocskolodás mikor nyomatjak azt az örültséget. Ezen az alapon hetero felvonulás miért nincs?
2019. jan. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%
05:15: próbáld már végre elfogadni a melegségedet, tényleg boldogabb leszel.
2019. jan. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9% Azt hiszem ez már rekord :D Biztos sok-sok értelmes és építő kommentet nyújtott eddig.
2019. jan. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!