Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A nyugat-európaiak miért nem...

A nyugat-európaiak miért nem látják, hogy idővel migráns uralom lesz az országukban, ha nem cselekszenek?

Figyelt kérdés

Nem értem, Londonban meg más angol városokban pl. Birminghamben és Manchesterben mostanra tele van migránsokkal a város, és egyre több no-go zónát hoznak létre ahol a sária törvény dominál pl. megtámadják azon nőket, akik nem fejkendőben járnak.


Svédországban Malmö városában és Stockholm egyes kerületeiben szintén migráns törvények dominálnak, de a helyi sajtó hallgat róluk.


Németországban Berlinben, Lipcsében, Kölnben szintén egyre több a migránsok által ellenőrzött és irányított zóna, ahol az ő törvényeik uralkodnak.


A helyiek miért tűrik ezt?



2019. jan. 20. 04:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%
Nyilván mindegyik helyszínre elmentél és meggyőződtél saját szemeddel a helyzetről?
2019. jan. 20. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
74%
Nem unalmas még hogy min 50-60 éve hanyatlik a nyugat, és mégis innen vándorolnak ki tömegesen nyugatra?
2019. jan. 20. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%
Őket kérdezd inkább!
2019. jan. 20. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%
Nekünk is megvannak a no go zónáink, ahová fehér embernek nem tanácsos belépnie, a szeretett kisebbségeinknek köszönhetően.
2019. jan. 20. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
17%
Meglibbant egyész európa beleértve mi is.
2019. jan. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
70%
Mert nem olvasaák a Fidesz médiát!
2019. jan. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
25%

Mert a liberálisok.

A liberalizmus pedig egy demencia.

2019. jan. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
76%

Mert ezek a "tények" nem léteznek, ezt föleg a magyar média állítja.

Én Berlinben élek, és eddig nem vettem észre, hogy lennének "migránsok által ellenörzött és irányított zónák", mivel ez csak mese!

2019. jan. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
38%

Én voltam kint Németország ban fél évet, és bennem is felvetődött.

Néhány ok erre:

1. sokkal gazdagabbak mint a magyarok (ezt gondolom nem kell részletezni),de ennek a következményei:

-mindenhova autóval járnak, és nem veszik észre, hogy már nincs európai ember a tömegközlekedésen (persze nekem nem volt autóm)

-még a csóróbbak is irodai munkát végeznek, ezért kb. soha nem érintkeznek a "pór" néppel, akik a migránsok, a najuk abból áll, hogy bemennek azirodába, és haza kocsival, mindent online rendelnek, ha nyaralni mennek az minimum másik ország, pl. Spanyolország, de egzotikusabb helyeket is simán megengedhetnek maguknak.

(Itt hozzá kell tegem a migránsok is komoly juttatásokat kapnak)

-nagyon durva az internet cenzúra, pl. Youtubeon is


Tehát összefoglalva azért, mert nyugaton több párhuzamos társadalom alakult ki, akik a jelenlegi technológiai fejlettség mellett megtehetik hogy minimálisan érintkezzenek egymással - a viszonylag békés együttélés záloga pontosan ez. (Amúgy a nyugati beállítódás csak kicsit durvább mint az itthoni gettók)


A franciq sárgamellényes megmozdulás pontosan azért van, mert a francia kispolgári réteg lassan nem engedheti meg magának az autót, ami azt jelentené, hogy a tömegközlekedésen a pór néppel (nagyrészt migránsok) kellene összezárva közlekedniük, és ez már degradál a franciáknak.

2019. jan. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
56%
Semmiféle migránsuralom nem lesz, ugyanis a többségük asszimilálódik. :)
2019. jan. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!