Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Akik azt hiszik hogy Nyugat-Eu...

Akik azt hiszik hogy Nyugat-Európa az összeomlás szélén áll azok miért nem mennek ki legalább Ausztriába és nézik meg a saját szemükkel mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Több százezer magyar ment ki Nyugat-Európába és semmi bajuk, szinte egyik se jött vissza.

2018. máj. 5. 08:23
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
68%
Én többet vagyok Nyugat Európában mint itthon. Van ott baj elég. Egyszerűen elkülönülnek, ha jó helyen laksz nem látod vagy csak ritkán a problémákat és tehetsz úgy, mintha nem is lenne. Még.
2018. máj. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
61%
Senki nem mondta, hogy az összeomlás szélén áll, csak öles léptekkel halad az népesség kicserélődése és az iszlamizácó felé. Nekem sok iserősöm, kollégám jött amúgy vissza és általában elég negatív képet festettek ilyen téren.
2018. máj. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
44%

[link]


"Zuerst wurde der Nigerianer festgenommen, da er am Donnerstag auf einem Spielplatz in Maria Enzersdorf - wie berichtet - mit einem Steinmeißel auf Kinder losgegangen war. Dann der Knalleffekt: Ermittlungen ergaben, dass der Afrikaner nur Stunden zuvor in seiner Unterkunft einen Asylwerber (26) erschlagen haben soll!"


Nesze, a békés Ausztriád. A játszótéren gyerekre támad a nigériai. És nem, ilyen Magyarországon nem fordul el.

2018. máj. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Hát ha ilyen Hős utca szintű területen járkálnak akkor ne csodálkozzanak hogy rossz ott a közbiztonság. Nyugaton is van ilyen, persze. De jóval kevesebb van mint Magyarországon. Bár az ilyen helyeken legalább nem omladoznak az épületek mert az államnak van pénze felújítani.
2018. máj. 5. 08:48
 5/31 A kérdező kommentje:

"Nesze, a békés Ausztriád. A játszótéren gyerekre támad a nigériai. És nem, ilyen Magyarországon nem fordul el."


Hát jó, nem tudok ilyen estről most, de Magyarországon is előfordul hogy kiskorúakra támadnak.

2018. máj. 5. 08:52
 6/31 A kérdező kommentje:

Nem ismerem az osztrák híroldalakat de gyanítom ez is olyan lehet mint a 888.hu. Elferdítik a valóságot. Ezzel a kérdéssel csak a trollokat hoztam elő. Kár volt kiírni.


Olyan közel van Ausztria, gyönyörű szép és kevés pénzért is el lehet ott lenni túristaként. Érdemes megnézni hogy mi az igazság és hogy Magyarország mennyire le van maradva.

2018. máj. 5. 08:57
 7/31 anonim ***** válasza:
51%

8.


Igen, mindenhol előfordulnak bűncselekmények. De Nyugaton ehhez még PLUSZ hozzáadódik a migránsoka által elkövetett esetek.


Tehát ez az érv pont a migráció ellenzőit igazolja.

2018. máj. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
56%
Tehát aki megírta a valóságot, az "ferdít". Csodálatos! Szerintem akkor menj az osztrákokhoz, és inkább papolj nekik, hogy ők a hülyék, meg nem jól látják át az országukat, hogy mi folyik benne.
2018. máj. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
11 Gondolom nem jártál Ausztriában. Épp erről szól a kérdésem hogy nem jártatok egy nyugati országban sem de meg vagytok győződve arról hogy most ott annyira rossz... Csak ilyen propagandaoldalakról tájékozódtok.
2018. máj. 5. 09:08
 10/31 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem neled kellene befejezned a propangandát!


A hozzád hasonló meg pont ezek fordítottja. ;) Abban az álomvilágban éltek, hogy nyugatabbra, Ausztriában kolbászból van a kerítés, és egy takarító, mosogató is királyként él. (Persze, ha azt a keresetet itthoni mércével néznénk, vagy inkább valamelyik csórófölde ukránon, románon.)

2018. máj. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!