Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Anglia brexit után?

Anglia brexit után?

Figyelt kérdés
nyáron költözöm Angliába, de ugye a brexit elvileg március 29 én megvalósul. De az átmeneti időszak (2021 ig) minket, Eu s polgárokat nem érint? Úgy tudom csak az EU s szervezeteket. Szóval még 2 évig szabad a járkálás.. jól tudom? :D

2019. jan. 26. 11:56
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
ja és nem kérek "ne most menj brexit közepén ki, hülye vagy te " kommenteket :D
2019. jan. 26. 11:58
 2/20 Koplárovics Béci ***** válasza:
93%
Amíg nincs meg a kilépés módja, addig kb semmit sem lehet tudni, hogy mi lesz. Még az is lehet, hogy mégsem lépnek ki.
2019. jan. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Anglia felvirágzik a brexit után, a külhoniakat meg hazatoloncolják.
2019. jan. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
a hazatoloncolás elég nagy bullshit :D nemtudom honnan vetted de még ha hard brexit lesz, akkor sem csinálnak a kinti magyarokkal semmit
2019. jan. 26. 14:21
 5/20 anonim ***** válasza:
A jelenlegi helyzet szerint nincs semmiféle átmeneti időszak, ugyanis két hete leszavazták a megállapodást a parlamentben. Tehát úgy állunk, hogy ha az elkövetkező két hónapban nem történik semmiféle előrelépés, akkor neked nyáron munkavállalási engedélyt kell kérned, azaz vízumot.
2019. jan. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
51%
Kitoloncolás nem lesz. Akkor összeomlana ott a szemétszállítástól elkezdve egy csomó olyan munka amit az átlag angol már nem vállal már el. Max vízum kényszer lesz de ezzel azokat akarják kiszűrni akik segélyért mennek ki. Szerintem nem lesz Brexit visszafognak táncolni és a May le fog mondani ez miatt
2019. jan. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

"Anglia felvirágzik a brexit után, a külhoniakat meg hazatoloncolják."


Akkor Anglia nem felvirágzik, hanem összeomlik.

2019. jan. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
49%
Pre-settled status kapsz. Elvileg. Egyenlőre ez van fönnt a gov oldalon
2019. jan. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Alex Fly ***** válasza:

A brit kormányzat szerint egy regisztrációra lesz szükséged, de alapvetően nem sok minden változik.

A gyakorlatban viszont sok minden előfordulhat: elképzelhetőb hogy nem lesz Brexit; ekkor nem kell tenned semmit. Ha lesz, akkor az azt követő recesszió miatt nem biztos, hogy megéri odamenni. Stb...

2019. jan. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
33%

Azt hogy meddig lehet szabadon mászkálni, még a parlamentben sem tudják, nem hogy itt gyakorin.

Jelenleg lehet, és még egy ideig biztos.

Nemrég kísértem el NI interjúra egy román lányt, minden gond nélkül kiadták neki a numbert, úgy hogy csak motyogni tud angolul. Ha meg már megvan az NI az Isten sem tud hazaküldeni ha nem akarsz.

2019. jan. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!