Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Donald Trump mikor látogat el...

Donald Trump mikor látogat el már végre Magyarországra? Szerintetek is megtelne a Kossuth tér vagy a Hősök tere ha ott beszédet intézne a magyarokhoz?

Figyelt kérdés
Írtam egy ilyen kérdést a Fehér Ház üzenőfelületére de még nem válaszolták meg. Pedig nagyon jó lenne ha jönne, sokat nőhetne Trump népszerűsége nálunk, főleg a nők körében.

2019. febr. 7. 18:14
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
Csak a kérdésre válaszolva mellőzve minden megjegyzést, úgy gondolom Trump és Orbán politikájából kiindulva nem a két politikus személyes szimpátiáján múlik, hanem a Trumpot körülvevő kormányzati, elnöki tanácsadók taktikázásán.
2019. febr. 8. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Miert menne Magyarorszagra? Bush volt az utolso elnok aki Magyarorszagon jart. Obama sem volt Magyarorszagon.
2019. febr. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Előző: Magyarán Obama volt a kivétel, a rendszerváltás óta sorban látogattak hozzánk, id.Bush, Bill Clinton és Bush jr.
2019. febr. 10. 08:37
 14/25 anonim ***** válasza:
#5 Jó az öt és fél évnek is...
2019. febr. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

19:49


Szerintem sokat erősödött Trump az utóbbi időben. A BLM mozgalom szerintem sokkal inkább megerősítette Trumpot az erőszakos tüntetéseikkel, fosztogatásaikkal. Az LMBTQ mozgalom és PC képviselői szintén Trump malmára hajtják a vizet.

Elképzelhető, hogy az oroszok is befolyásolják valamilyen módon a választásokat, ez is Trumpnak kedvezhet.

Bernie Sanders helyett a demens Joe Bident választották jelöltjüknek a demokraták. A republikánusok elég komoly lejárató kampányt inditottak Joe Biden ellen és szerintem hatásos is lesz. Sokkal jobb jelölt lett volna Bernie Sanders.

2020. szept. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

10:31: abban igazad van, hogy Bernie sokkal jobb jelölt lett volna. Én is neki szurkoltam, csak vele az a gond, hogy az USÁ-ban ő maga a falra festett kommunista ördög. Lám, a republikánus kretének még Bident is mindenféle szélsőbalos hajlammal vádolják, pedig ő majdhogynem teljesen középen áll.

(A másik nagy előnye Sandersnek egyébként, hogy ő tényleg nem árul zsákbamacskát. Negyven éve is ugyanazt a szöveget tolta már, mint most. Ez egy politikusnál hatalmas erény a szememben.)

Ellenben, ha megnézed a közvéleménykutatásokat, Trump szinte semmit nem erősödött. Ebben nincs igazad. Biden hónapok óta folyamatosan jobban áll, mint Clintonné a legjobb időszakában. Jelen pillanatban 77:23-on állnak a nyerési oddsai. Én nagyon remélem, hogy ezúttal nem az a pár ezer begőzölt redneck fogja eldönteni a választást, akik miatt (és persze a gyalázatosan unfair elektori rendszer miatt) Trump nyerhetett 2016-ban. Trump maga a Sátán, nála bárki jobb.

2020. szept. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
10:31: ja, és még valami. Az oroszok komolyan kavartak 2016-ban, de most már ott vannak a kínaiak és az irániak is, akik viszont a demokratákat támogatják...
2020. szept. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

#17


Iránt még el tudom képzelni, hogy a demokratákat támogatják miután összejött egy számukra előnytelen békemegállapodás a Közel-keleten, de Kínát miért gondolod, hogy a demokratákat támogatná? Kína gyengítése érdeke lesz a demokratáknak is szerintem, ha hatalomra kerülnek.

2020. szept. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
53%

#16


Trump maga a sátán ezt elfogadom, de szerintem a demokraták a sátán szorozova kettővel.

Sokkal károsabbnak tartom a demokraták politikáját mint Trumpét.

2020. szept. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

19:07: a kereskedelmi háború, amit Trump robbantott ki JKínával, mond neked valamit? Iránnak pedig nem csak a békemmegállapodás a problémája. Szulejmáni elképesztően aljas likvidálása, az atomalku felmondása... Soroljam még?

Egyébként nem tudom, hogy lehet károsabb politikát elképzelni, mint a klímaváltozás-tagadó, a fegyverlobbi markában lévő, a szövetségeseit cserbenhagyó, undorító diktátorokkal lepacsizó, szélsőségesen cionista zelótákat támogató Trump baromságai. És ez még csak a bűnlistája legeleje.

2020. szept. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!