Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A pápa azt üzeni prédikálja...

Jsebak kérdése:

A pápa azt üzeni prédikálja hogy az összes migránst muszlimot be kell fogadnunk európába . Ő miért nem fogadbe a vatikánba egyet sem én ezt nem értem már nem katolikus vallású?

Figyelt kérdés
2019. febr. 8. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:
24%

Mert a fidesz nem a katolicizmusrol papol?


Amúgy én nem szeretem ezt a pápát mert túlságosan belefolyik a politikába, míg az elődei nem így tettek. Neki semmi köze a politikához, azok az idők elmúltak.


Amúgy hová fogadna be? Tudod mekkora a Vatikán? Na meg sztem Róma lakossága is nem tetszését fejezne ki mert ugye a Vatikán roman belül van

2019. febr. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
96%

A pápa a keresztény szellemiség jegyében azt prédikálja, hogy minden rászorulót segíteni kell, legyen az muszlim, külföldi vagy barnabőrű.


Ami a menedékkérők befogadását illeti, tudnál arról forrást mutatni, hogy nem fogadtak be menekülteket? Nem ismerem a pontos helyzetet, de el tudom képzelni, hogy jogilag nem is tehetnék meg, lévén Olaszországon belül vannak, és az sem biztos, hoyg teljesjogú államként működik a Szentszék.

2019. febr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

Ez tipikusan a "hallgattál volna, bölcsebb maradtál volna" esete.


Egyrészt a Pápa nem prédikál ilyet. Meglepődnék, ha tudnál ilyenről linket megosztani.

Ferenc pápa a menekültekről beszél nyilatkozataiban, azokról, aki akaratukon kívül hazájuk és szeretteik elhagyására kényszerülnek.

Másrészt a Vatikán rendszeresen fogad be menekülteket, segíti a beilleszkedésüket, önálló életüket. Külön lakásokat tart fenn ennek érdekében.

Pl. [link]

2019. febr. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy nem arról beszél, hogy az összes migránst fogadjuk be, hanem arról, hogy a rászorulókon segítsünk. Nem megy egy egyszerű szöveg értelmezése, akkor inkább ne akarj politizálni.
2019. febr. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%

Az a baj, hogy most a "befogadás" jelentése rákényszeríteni és add fel a vallásod, szokásaid.


Ma leveszik a kereszteket a templomokról, közterekről, konzervekről, bárhonnan, mert zavarja az iszlámot. Templom már nem épül hanem mecset. Add fel a vallásod, szokásaid mert ők kellenek ide helyetted. Be kell őket hívni fényképeszkedéssel, pénzzel, soros szervezetei tukmálásával, mert akkor lesz nekünk jó állítólag :(


Milyen Pápa az aki azt hírdeti, hogy add fel a kereszténységed az iszlámért? :O

2019. febr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Figyelj jobban ha már idézni próbálod! Soha nem mondott ilyet a pápa. Ez csak azok továbbgondolása, akik felhasználják a szavait a saját érdekükben.
2019. febr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, akkor a menekülteket még a Fidesz is befogadná. Legalábbis volt szó valamiféle illedelmes kopogásról régebben.
2019. febr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én a tv-ben láttam hogy a Pápa ezt nyilatkozza meg értem hogy írják neki a szöveget de az a baj hogy sokféle képpen lehet azt érteni és lehet nekünk a fordításban is van hiba..de lényeg ez mindenkit be engedni akár teroristát is és még igazolniuk sem kell magukat kik is ők ..mi nem mehetünk sehova sem igazolvány nélkül !
2019. febr. 9. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!