Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a környező országok vélemén...

Mi a környező országok véleménye a cigányságról?

Figyelt kérdés
Elsősorban Szlovákia, Szerbia és Románia érdekel. Konkrétan az emberek megítélése.

2019. febr. 9. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Negatív. És nem könyvből olvassák, tapasztalat!
2019. febr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
nagyon, nagyon gyűlölik őket
2019. febr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Olyan országokat soroltál fel amik szintén cigány országok, ahová mi is tartozunk, sajnos.

Én egy emberként azt mondhatom hogy cigánytól igénytelenebb, rosszabb talán nincs is a Földön, ahol van az meg generációs probléma ahonnét nem lehet kikerülni(India, Afganisztán, Irak egyes részei)

Dolgoztam feketékkel, voltunk szomszédok is, problémám nem volt velük, ha 5-en ültek a pingpong asztalon késő este, nyugodtan telefonozhattál, sétáltathattál kutyát, mert nem a zsebelésre, kötözködésre ment ki a dolog.

Annyit elárulhatok hogy Nyugaton is van aki bejut az adott országba, nem pont a rendes bejelentett munkát fogja előnyben részesíteni, ha van ismeretsége.

De az ilyenek meg még jobban élnek nálam is, viszont rejtett életmódot élnek.


Nem vagyok rasszista, de cigánnyal nem lehet kijönni hosszútávon, voltak is problémáim ebből, pl 1-2 hétig haverkodik, amikor meg már látja hogy magadtól köszönsz neki, akkor pénz kéne neki kölcsön, hát menjenek az anyjukba.

Van most a környezetemben cigány csoport, szerencsére pénzesek, így elférünk egymás mellett, ha a gyereke hangoskodik, határozottabban rászól hogy fejezd be légyszíves, és csendben is van.

2019. febr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Minél több cigány él egy országban, annál jobban utálják őket. Az említett országokban sok a cigány, utálják is őket.
2019. febr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Arra voltam kíváncsi, hogy a többi országba be tudtak-e illeszkedni, mert ugye nálunk nem sikerült, de úgy tűnik a környező országokban sem sikerült nekik.
2019. febr. 9. 18:23
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Sehol nem tudnak beilleszkedni, és az említett országokban mindenhol problémát okoznak a helyi cigány közösségek.


De legjobban Romániát, és kis Hazánkat érinti a cigánykérdés.

2019. febr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Sárkány ellen sárkányfű, ....
2019. febr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
Egy öntörvényű, műveletlen, iskolázatlan igénytelen, trágár, erőszakos népség. Ehhez társul az hogy a lopás szinte lételemük. Ezekkel megkeserítik a környezetük életét. Régen szerényebb népség volt, de ahogy szaporodnak, és a "demokrácia" lovat adott alájuk teljesen elviselhetetlenek. És ez országos szintű dolog. Nem csak a bizonyos elcigányosodott megyékben ez a helyzet! Ezt megoldani szerintem már soha nem lehet! (M.o.-ról beszéltem.)
2021. jún. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szlovákiában élek és itt is sok cigány van.

Nem vagyok rasszista, de cigányoknál lustább népet még nem láttam.

2021. nov. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!