Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha egy afrikából jövő gazdaság...

Ha egy afrikából jövő gazdasági migráns igényt formálhat az európaiak munkájával létrehozott életszínvonal sok elemére, egy európából induló migráns miért nem formálhat jogot a Rothschildok, Rockefellerek által megteremtett életszínvonal sok elemére?

Figyelt kérdés
Ha az Európába jövő afrikai migráns megkapja pl. az európai egészségügyi szolgáltatáshoz, oktatáshoz való hozzáférés jogát, akkor európából a csúcsgazdagok világába miért nem lehet csak úgy besétálni és igényelni azt az infrastruktúrát, amit ők használnak? Miért nem kapok tőlük náluk milliókkal feltöltött hitelkártyát, hogy legalább az életszínvonaluk ezredrészét elérhessem? Hol van itt a szociális érzékenység a részükről?

2019. márc. 2. 18:04
1 2
 11/15 Koplárovics Béci ***** válasza:

A Kelet-Európából elinduló migráns jogot formálhat az átlagos nyugat-európai életszínvonalra. Esetleg (ha jobbnak tartja), akkor az észak-amerikaira is, igaz az kicsit nehezebb.

És semmi sem gátol, hogy végül szorgalommal, tehetséggel, vagy más egyéb módon elért a Rotschildok, Rockefellerek gazdagságát. Csak gondolom hiányzik a szorgalom és a tehetség, és/vagy az elég vastag bőr plusz a kapcsolatok.

2019. márc. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Na de kérem, álljon meg a menet!

A Rockefellerek, Rothschildok gazdagságát nyugaton is csak kevesen érik el, mint tudjuk a világ jövedelmének a negyven százaléka a világ népességének egy százaléka kezében van és ez az arány egyre romlik, a jövedelmük nő, a létszám, az meg csökken, ahol ez a pénz megjelenik.

Magyarán mindenhol szegényebbek lesznek az emberek, kivéve a gazdagokat, mert azok meg gazdagabbak.

A középosztály is egyre jobban lemorzsolódik, de az alsóbb rétegek szegényedése a szembeötlő.

A közép-európai sem tudja soha elérni egy született német életszínvonalát, az afrikai pláne nem, de az az életszínvonal sem felel már meg az ottaniaknak, főleg a legnagyobb tömegű alsóbb rétegnek, amelynek ráadásul egyre romlanak a kilátásai, még az echte németnek is.

Az átlagfizetések persze mást mutatnak, de sok tengődő embert, akik nálunk negyven-ötvenezerből senyvednek havonta, kompenzál mondjuk Mészáros úr milliárdos bevétele, amely gazdagságnak csak a csúcsát látjuk, mint a jéghegynek, meg ezt az elitet kiszolgáló slepp sokmilliós havi bevétele is közrejátszik egy jobb statisztikához, amely kozmetikázza a borzalmas valóságot.

Senki ne gondolja, hogy máshol sem történik hasonló, bár természetesen azt elismerem, hogy nyugaton kétségtelenül jobb a lehetőség a megélhetésre, ha valaki dolgozik, de lakást csak bérelni tud, új kocsit sem tud venni a többség, így ez a jólét erősen viszonylagos.

A mostani bevándorlóknak is eleve megvan a helyük a palettán, ők lesznek a legkisemmizettebbek majd, ha már nem csak a segélyeket kapják, a fogyasztó réteg legalsó szintje, mert a lakosság csökkenésével a fogyasztás is csökken, az pedig katasztrófát okoz, válságot, mert a fogyasztásnak folyamatosan nőnie kell, bármilyen áron.

A kelet-európai bevándorlók nem hozták azt a mennyiséget ebben a kategóriában, ami szükséges lett volna, ezért kell most bővíteni a legszegényebbek számát új bevándorlókkal, mert a leghitványabb árukból is minél többet el kell adni.

2019. márc. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
#5: Engem nem zavar, ha valaki okosabb és ügyesebben fekteti be a pénzét és gazdagabb lesz és jobban él, DE ne engem zsákmányoljon ki, ne engem akarjon becsipelni és ne engem akarjon ellenőrizni és uralkodni rajtam. Az sem zavarna, ha nem vonná ki a trillióit az adózás alól és a szuperagya eredményeit nyilvánosan felvállalná, nem rejtőzködne. Az se zavarna, ha megmaradna a saját hazájában és ott válna extrém jól élő extrém gazdaggá. DE ne kívánja meg az én hazámat, az én békémet, az én munkaerőmet. A gond ott kezdődik, hogy ha nincsenek olyanok, akiket kizsákmányolhat, becsaphat, meglophat, akkor egyedül nem képes extrém nagy tulajdonra szert tenni. Magyarul élősködő, de ami még rosszabb, hataloméhes. Amiben bízok, hogy azok, akik mellette szólnak, azok is ugyanúgy a kizsákmányoltjai, és egyszer majd rádöbbennek, hogy a lojalitásukért nem kapnak semmit. Amiben pedig biztos vagyok, hogy a természetes evolüciót felváltja a mesterséges evolúció.
2019. márc. 3. 22:41
 14/15 A kérdező kommentje:
#6: ott van a gond, hogy a közbeszéd összemossa egyes nemzetek állampolgárait az őket megtévesztő és külsős érdekeket képviselő vezetőikkel. Merkel nem azonos a németekkel. Sokkal inkább a pénzuralmi rendszer bábja és német ellenes. Ráksejt. Ugyanígy nem szabad a vérszerinti franciákat összetéveszteni Macronnal, aki szintén ráksejt. Miért fújtak ideiglenes visszavonulót és ostorozzák magukat a korábbi, európa ellenes döntéseikért? Csak a közelgő európai választások miatt, hogy ne sok szavazatot veszítsenek és utána újra ki fogják mutatni a foguk fehérjét. Nem szabad bedőlni nekik. Kell egy kis kemó.
2019. márc. 3. 22:52
 15/15 A kérdező kommentje:

#7: Akkor lenne igazad, ha Gyuri bácsi nem instruálná amerikai létére - tudom, (ál)magyar is - az európai unió vezető bizottságait, azok vezetőit. Csak a vak nem látja, hogy a pénzuralmi rendszer tábornoka.

Szeretnéd, ha továbbra is rejtve maradna a Kudenhova Kalergi terv...a csipping...a L.U.C.I.D., a németek és a katolikus Európa bedarálásának szándéka. Remelem, egyre többen hisznek a tényeknek, és nem a szavaknak. Nekem se higgyen senki, csak járjon nyitott szemmel!

2019. márc. 3. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!