Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Latin-Amerikában melyik a...

Latin-Amerikában melyik a legcivilizáltabb ország?

Figyelt kérdés

Mostanában mindegyik megint mintha becsődőlne, eddig azt hittem, Argentina, de aztán hallom, ott is katasztrófahelyzet van, az infláció az egekben, munkanélküliség, szegénység is.


Melyik áll a legjobban?

vagy egyáltalán lehet bármelyiket európai mércével nézni vagy ezen kár is gondolkodni?



2019. márc. 10. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha így a nagyobbakra vagy kíváncsi, akkor Chile és Uruguay. Argentína sem rossz, Magyarországgal van egy szinten, ami dél-amerikai viszonylatban jónak számít.
2019. márc. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Amelyikben magyarok élnek.
2019. márc. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen, vagy olyan módon, de Chile.Mondjuk Chile 20. századi történelme az úgy nézett ki hogy

- puccs

- egypártrendszer

- puccs

- puccs

- egypártrendszer

2019. márc. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Costa Rica állítólag nem rossz.
2019. márc. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Chile, Argentína, Uruguay.

Hasonló szinten vannak, mint Kelet-Közép-Európa.

2019. márc. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

mondjuk sokan Uurguayt mondják egyfajta paradicsomnak a kontinensen, de én nem ismerem. csak azt tudom h iszonyú drága.


na most Costa Rica nyaralni nem rossz, de pokoli drága (ny-európai árak többszöröse szinte minden), és ehhez képest azért messze elmarad a színvonal, ezt az egyet ismerem :) arról nem beszélve h az ottaniak olyan kb 30 évvel vannak lemaradva Európától, eszméletlen konzervatívak, és a fejlettség azért messze elmarad.


és azt mondod Chilében ma is egypártrendszer van? mondjuk nekem is Chilet mondták sokan, mint legeurópaibb és legcivilizáltabb ország, de közelebbi infóm nincs

2019. márc. 10. 15:19
 7/8 anonim ***** válasza:

"és azt mondod Chilében ma is egypártrendszer van? mondjuk nekem is Chilet mondták sokan, mint legeurópaibb és legcivilizáltabb ország, de közelebbi infóm nincs"


Lol, nem.Csak a 20. században úgy nézett ki a történelme, ahogyan azt leírtam az előző válaszomban.Amúgy meg.

[link]

2019. márc. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

oké oké, mondjuk nem vágyok oda, csak azok alapján, amiket meséltek, akik voltak, a szememben eléggé diktatórikus dolgokat meséltek még a mai napról is, de tény ami tény, állítólag ők viszonylagh jól állnakl gazdaságilag. ezt argentinok mesélték h pl átjárnak elektronikai cuccokat venni mert sokkal olcsóbb, mint náluk. oké hát Argentina manapság újta válságba megy bele, ahogy tudom, hát kíváncsi leszek ...


és egyébként a caribi téárségben azokról a területekről, amelyek vmelyik uniós ország külgyarmata / külterülete, van vkinek ismerete? azok ténylegesen hozzák pl a holland színvonalat vagy csak formailag uniósok, de egyébként ugyanúgy dél-amerikai viszonyok vannak?

2019. márc. 11. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!