Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A most megszavazott 13-as...

A most megszavazott 13-as cikkely internet cenzúra törvényt miért nem a címlapokon hozzák le a nevesebb hírportálok? Nem ott lenne a helye?

Figyelt kérdés

Az még okés hogy a lakájmédiában semmi nincsen kint, mivel a fideszesek megszavazták, de az index, 444, hvg-n is csak random az oldal közepén van egy rövid cikkben említve. Egyedül a gamer.hu-n meg az esport1-en láttam csak legelőre kiemelve, de ezek ugye nem általános hírportálok, amiket sokan olvasnak.

Nem érdemelne ez több figyelmet? Más témák kapcsán kapásból főoldalon lehoznak több cikket is, most meg semmi.



2019. márc. 26. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Nem szokták nagydobra verni a cenzúra bevezetését
2019. márc. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Az internet alkalmas a gondolatolvasásra de a rossz gondolatok am elejét kell venni a végén még átlátnak az olcsó trükkökön
2019. márc. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó kérdés és itt rá a válasz.

Ezt nem én találtam ki hanem szakértők elemzők.

De teljes mértékben egyetértek velük.

Article 11 a hírek megosztását és terjesztését szüntetné meg, vagy korlátozná. Mivel a mai világban a legtöbb felvilágosult ember hírt nem a tv-rádió és internetes bulvárból merít hanem sokan megosztják úgy hogy saját elfogulatlan őszinte véleményüket bele öltik. Legyen az egy blog,vlog,vagy közösségi oldalakon megosztva na meg nem utolsó sorban videók formájában. A világon egy újsághíró létesítménynek,cégnek sem érdeke hogy te letisztult valódi hírt kapjál. Az az érdekük hogy az ő szennyüket olvasd. Érdekek. Ilyen egyszerű. Világot befolyásoló hír de csöndben vannak mert nem akarják hogy az emberek lázongjanak.

2019. ápr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!